42% попуст или само 290 ден.  за третман на коса со кавијар + шишање во фризерски салон „Mona City Fashion“

Со купување на овој ваучер добивате 4 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 500 ден.
    • Попуст 42%
    • Заштедуваш 210 ден.
  • 4 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.08.2019  до  30.11.2019 

Добивате:
• Третман на коса со кавијар + шишање
 Третманот е за боена и третирана коса.
• Убава и сјајна коса.
Појаснување:
 Третманот вклучува:
- Кавијар шампон - Ефикасно чисти, потхранува, моментално навлажнува, омекнува и дава сјај, без да додава тежина на косата. Ја заштитува, продолжува и интензивира бојата, за долготрајна сјајна коса.
- Кавијар маска - Расплеткува, потхранува и ги затвора кутикулите правејќи ја косата свиленкаста, лесна за обликување и сјајна, без да додава тежина. Ја зачувува убавината на боената коса правејќи ја сјајна, поинтензивна, долготрајна.
- Кавијар серум - Фиксира и го зголемува интензитетот на козметичката боја, продолжувајќи го нејзиното траење, благодарение на ефективното антиоксидантно дејство. Ги измазнува и затвора кутикулите, дава дополнителна структура, тон и мекост на косата.
• Контакт телефон 078/ 270 932
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да го соопштите едниствениот код од ваучерот.
 Задолжително е да го почитувате закажаниот термин во спротивно ваучерот пропаѓа и парите нема да ви се рефундираат.

Ул. Партизански Одреди бр.8
(позади Соборен Храм)
Покажи ми го патот

 тел. 078/ 270 932


 Раб. време: пон.-саб. 10:30 до 17:30ч
e-mail: 
monacity.fashion@yahoo.com
Facebook

Потребна е претходна резервација на 078/ 270 932Фризерски салон „Mona City Fashion“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Преносен уред за дезинфекција - 38%
Online Shopping Mk
Преносен уред за дезинфекција
Уште 6 дена и 18 ч.
 1 Купувач
Сигурносен ранец
Online Shopping Mk
Сигурносен ранец
Уште 6 дена и 18 ч.
 1 Купувач
Смарт паричник
Online Shopping Mk
Смарт паричник
Уште 6 дена и 18 ч.
 3 Купувачи
Термо бокал AKD-18
Online Shopping Mk
Термо бокал AKD-18
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Термо бокал GLB-CL 308
Online Shopping Mk
Термо бокал GLB-CL 308
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Термо бокал AL-180GA
Online Shopping Mk
Термо бокал AL-180GA
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Тостер FABBYGO ХЅ-809
Online Shopping Mk
Тостер FABBYGO ХЅ-809
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Hama ТВ држач THOMSON H 132031 - 11%
Hama
Hama ТВ држач THOMSON H 132031
Уште 6 дена и 18 ч.