60% попуст или само 3990 ден. за трајна шминка на усни во најдоброто „Мое студио Дадар“

Со купување на овој ваучер добивате 84 "kupinapopust" поени.

Купи за 3990 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 9900 ден.
    • Попуст 60%
    • Заштедуваш 5910 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  26.08.2020  до  31.03.2021 

Добивате:
 Трајна шминка на усни 
Појаснување:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон: 02/ 3222 - 922
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Поради специфичниот начин на цртање, се добива ефект на целосно природен изглед. 


 ул.Петар Поп Арсов 50
(веднаш до Католичка црква)
Покажи ми го патот

 тел. 02/ 3 222 922
Раб. време: 
секој раб. ден од 10:00 - 20:00ч
e-mail:
dadar_01@yahoo.com
Facebook

• Задолжително е претходно да се јавите да закажете термин на тел: 02/ 3 222 922

Мое студио „Дадар“

За твојата убавина одбери го најдоброто, „Мое студио Дадар“


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична кујнска вага - 25%
OnlineShopping Mk
Електрична кујнска вага
Уште 5 ч. 16 мин.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 11 ч. 42 мин.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 11 ч. 42 мин.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 11 ч. 41 мин.
 1 Купувач
Друштвена игра - кошарка
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - кошарка
Уште 11 ч. 42 мин.
 1 Купувач
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 11 ч. 42 мин.