Викенд во прекрасното Банско во хотел Orphey 4* - 24.05 - 26.05.2019 год.! 25% попуст или само 4650 ден. за две ноќевања за едно лице на база All Inclusive + автобуски превоз + користење на СПА центар заедно со Т.А „Бисер Пром“

Со купување на овој ваучер добивате 44 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 5250 ден.
    • Попуст 11%
    • Заштедуваш 600 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.05.2019  до  30.06.2019 

Добивате:
 2 ноќевање на база All Inclusive
 Вклучен автобуски превоз на релација: Скопје - Банско - Скопје
 Kористење на СПА центар (базен, сауна, џакузи, парна бања, фитнес)
 Бесплатен Wi-Fi во рамките на целиот хотел
 Детско катче
 Можност за комплетна релаксација во прекрасното Банско. 
Појаснување:
 Понудата е за 1 лице и е валидна во период од 24.05 - 26.05.2019 год.
 Поаѓање во 07:00 часот пред Дрводекор
 Враќање во 14:00 часот по локално време.
Доплати:
 За дете од  0-4.99 год. се доплаќа 1800 ден.
 Деца од 5-11.99 год. користат седиште и дополнителен кревет во хотелот доплаќаат 3400 ден.
 Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 Сите доплати се вршат директно во агенцијата
Програма All Inclusive:
- Појадок: (08:00 - 10:00ч) -
шведска маса со вклучени кафе, вода, сок, чај и млеко
- Ручек (12:30 - 14:00ч) - шведска маса со вклучени кафе, вода, сок, чај и млеко , пиво, ракија, вотка и вино (бело,црвено и розе)
- Вечера (18:00 - 20:00ч) - бифе со вклучено вода, сок, пиво, ракија, вотка и вино (бело,црвено и розе)
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме јавете се на тел. 02/ 3 228 603 или 02/ 3 226 380 или пишете на biserprom@t-home.mk или biserprom.mk@gmail.com за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно се јавувате во агенцијата за да кажете Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.

Ул.  Кеј 13-ти Ноември б.б
Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел. 
02/ 3 228 603
02/ 3 226 380
е-маил
biserprom@t-home.mk
biserprom.mk@gmail.com
Facebook
Web

 Пред купувањето на ваучерот јавете се на 02 /3 228 603 или на 02 /3 226 380 пишете на е-маил biserprom@t-home.mk или biserprom.mk@gmail.com

• Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!

Туристичка агенција „БИСЕР ПРОМ“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курс за Master Herbalist - 90%
International Open Academy
Online курс за Master Herbalist
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Online курс по сметководство и книговодство - 90%
International Open Academy
Online курс по сметководство и книговодство
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL) - 90%
International Open Academy
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL)
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаги и обработка на парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација - 75%
ПЗУ Д-р „Оливера Јанкуловска“ - Ново Лисиче
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаг...
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло - 44%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло
Уште 2 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Комплетен очен преглед - 68%
Оптика ММ - ТЦ Бисер
Комплетен очен преглед
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Magic Hose - црево
NikMit
Magic Hose - црево
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Хемиско и антибактериско чистење на клима и дополнителни 35% попуст за дополна на фреон - 11%
Др.Хаус-Мултисервис
Хемиско и антибактериско чистење на клима и дополнителни 35% попу...
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса и фенирање  - 54%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса ...
Уште 2 дена и 4 ч.
 15 Купувачи