4+1 или 6+1 ноќевање за 1 лице со појадок или појадок и вечера во лукс студио или едноспален апартман + СПА услуги во период од 09.04 - 13.06.2019 год. во хотел „3 Mountains“3* Разлог, Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 47 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 7429 ден.
    • Попуст 37%
    • Заштедуваш 2723 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.04.2019  до  30.06.2019 
*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 4 ноќевања + 1 ноќевање ГРАТИС за 1 лице со појадок во лукс студио или едноспален апартман + СПА услуги - 4706 ден. (75,9 евра)
 4 ноќевања + 1 ноќевање ГРАТИС за 1 лице со појадок и вечера во лукс студио или едноспален апартман + СПА услуги - 5977 ден. (96,4 евра)
 6 ноќевања + 1 ноќевање ГРАТИС за 1 лице со појадок во лукс студио или едноспален апартман + СПА услуги - 7058 ден. (113.8 евра)
 6 ноќевања + 1 ноќевање ГРАТИС за 1 лице со појадок и вечера во лукс студио или едноспален апартман + СПА услуги - 8966 ден. (144,6 евра)

Појаснување:
 Понудата е за 1 лице за 4+1 или 6+1 ноќевање и е валидна во период од 09.04 - 13.06.2019 год. 
Доплати:
 Едно дете од 0 - 6.99 год. се сместува БЕСПЛАТНО
 За две деца од 0 - 6.99 год. се доплаќа 5 евра по ноќевање со појадок и 8 евра по ноќевање со појадок и вечера
 За дете од 7 - 11.99 год. се доплаќа 5 евра по ноќевање со појадок и 8 евра по ноќевање со појадок и вечера
 Трет возрасен и дете од и над 12 год. купува ваучер и ја плаќа редовната сума на понудата
 Сите доплати се вршат директно во хотелот на рецепција!
Програма за исхрана:
- 08:00 - 10:00 -
 Појадок на шведска маса или по мени, плус кафе, чај, бугарски безалкохолни пијалоци, сок
- 19:30 - 21:30 - Вечера на шведска маса или по мени
 Програмата започнува со вечера, а завршува со ручек!

Процедурата за купување на купон е следнава:
 Пред да го купите купонот, потребно е да се јавите во хотелот на +359 747 929 55 или +359 888 805 993 или да испратите e-mail на reservations@3-mountains.com за да резервирате соба.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа ги купувате купоните.
Купоните ги испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да ги прикажете испечатените купони кои претходно сте ги испратиле на e-mail на хотелот.

Ул "Столоватец" 7
покрај Разлог
Покажи ми го патот
тел.
+359-888-805993

+359-747-97034


 e-mail:
reservations@3-mountains.com
Facebook
web


Потребна е претходна резервација на reservations@3-mountains.com

Хотел „3 Планини“ 3*, покрај Разлог

Хотел „3 Планини“ 3* Разлог-Банско е луксузен хотел, изграден во карактеристичен алпско-архитектонски стил, во комбинација со традиционални и национални елементи. Комплексот се состои од 42 апартмани од 39 m² до 65 m² ( луксузни студиа и едноспални апартмани). Се наоѓа во близина на Банско - најпознатото ски одморалиште на Бугарија и во непосредна близина до неодамна изграден од Ian Woosnam голф терен, како и до скијачката патека Кулино.

3 одделни влезови со лифт, за 42 апартмани лукс, од кои 30 едноспални и 12 широки луксузни студиа. Сите апартмани се од 39 m² до 65 m² и имаат свој балкон со прекрасен поглед кон планината. Апартманите се опремени според различни сезони, со соодветни бои и мебел. На гостите се обезбедени многу услуги како собна послуга, перење, пеглање, мини бар и многу др.

Комплексот располага со уникатен здравствен центар, лоциран на вкупна површина од 600 m2, поделен на две нивоа и нуди широк спектар на спа третмани и терапии. На првото ниво се наоѓа базен и гардероба. Ова ниво нуди уште парна бања, сауна класична и солна сауна со шоково ведро, зона за релаксација и авантуристички туш. На второто ниво се наоѓаат неколку сали за различни масажи, Спа третмани и процедури.

Луксузен ресторан со 80-100 места за седење и Лоби бар како погодно место за разговор и бизнис дискусии.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 5 дена и 11 ч.