Со купон од 100 ден. и доплата од 1300 ден. добивате ноќевање во студио за 2 лица во Апартмани „Бубамара“

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 8 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  05.01.2020  до  31.03.2020 

Добивате:
 Ноќевање во студио за 2 лица.
 Сопствено купатило, кујна, кабелска телевизија, интернет, фен и паркинг простор.
• Вљубете се во убавините кои Ви ги нуди Крушево.
Појаснување:
 Попустот е валиден при минимум 2 остварени ноќевања.
 Еден купон важи за едно ноќевање за 2 лица.
 Во студиата можат да се сместат 2 возрасни лица со две деца.
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 078 439 829, 02/ 3 215-988 или на e-mail: admin@kupinapopust.mk
 По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купон.
 При check-in во апартманот потребно е да прикажете испечатени купони.


Ул. Нико Доага
Во строгиот центар на Крушево
(50м од центарот)
Покажи ми го патот
Тел:  078 439 829
Facebook

 Задолжителна е претходна резервација на телефон 078 439 829, 02 3 215-988 или на e-mail: admin@kupinapopust.mk

Апартмани „Бубамара“ - Крушево се наоѓаат во строгиот центар на Крушево, на само 50м од плоштадот. Секое студио располага со сопствено купатило, кујна, кабелска телевизија, интернет, фен и паркинг простор.
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 5 дена и 10 ч.