3990 ден. за Стерилизатор со сушење Twill Kikka Boo


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 67 "kupinapopust" поени.

Купи за 3990 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 4000 ден.
    • Попуст 0%
    • Заштедуваш 10 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  15.04.2021  до  31.07.2022 

Добивате:

Шифра: 550099- боја зелена 
Шифра: 550098- боја розе 
• Производ изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, проектиран за потребите на мајката.
• Компактен, цврст и практичен, лесен за користење.
• Три режима за работа: стерилизатор, стерилизатор и сушење, стерилизатор и полу сушење.
• Проѕирен, транспарентен капак за набљудување на процесот.
• Голем капацитет за чистење и до 6 шишиња истовремено.
• Интелигентен touch screen дисплеј за управување со еден допир.
• Димензии на производот: 34x24x26cm.
• Димензии на пакувањето: 35x27x27cm.

Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 43 мин.
 
За сите фирми! Привлечете нови купувачи без никаков ризик. Креирајте понуда со попуст и започнете веднаш со промоција и продажба! Кликнете овде за повеќе детали.