51% или 390 ден. за стерео звучници N SOUND BALL 3 од „НИТРО компјутери“

Со купување на овој ваучер добивате 3 "kupinapopust" поени.

Купи за 390 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 790 ден.
    • Попуст 51%
    • Заштедуваш 400 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.09.2020  до  31.03.2021 

Добивате:
 Стерео звучници N SOUND BALL 3 
 Карактеристики:
Кул футуристички изглед во црвена и зелена боја со црна основа.
- Вграден сабвуфер за длабоки басови.
- Јасна изразеност на високотонците.
- Слушајте убав звук во стил насекаде каде што се движите.
- Со 5V адаптер (за полнење на мобилен телефон), може да се приклучи директно на шуко приклучок во струја.
- Вистинска музичка моќност: 2 x 3W
- PMPO моќност: 2 x 340W
- Сигнал-до-бучавост ниво >= 80dB
- Импеданса: 4 ома
- Дисторзија на звукот <= 0,2%
- Фреквенциски опсег: 150Hz - 20KHz
- Чувствителност: 600mV
- Дијаметар на звучникот: 50mm
- Димензии на кутија на одделен звучник: 10,00 x 11,5 cm (со основа)
- Боја: црвено-црна и зелено-црна
- Пакување: full-color кутија пристојна за подарок
- Се напојува со струја од USB портата на уредите или со 5V адаптер директно во струен приклучок.
- Регулатор на јачината на звукот поставен на активниот звучник.
- Гаранција: 3 месеци.
- Македонско упатство во кутијата.
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.


Ул. Иван Козаров 24 лок. 21
ТЦ Стара Рампа - нас. Кисела Вода
Покажи ми го патот
тел. 02/ 5511- 374
071/ 243 - 833
e-mail: 
nitro@nitro.com.mk
Работно време:
10:00 - 18:00, 
сабота 09:00 - 14:00 ч.
Facebook
WEB


Нитро Компјутери е македонска ИТ фирма која се занимава со следните области на Информатичката Технологија:

- Консулатации во врска со информатичката технологија и извршување на технички сервис
- Продажба на компјутери, печатачи, мултифункциски уреди, дигитални камери, преносни компјутери, DVD, MP3/4 плејери и друга модерна техника
- Полнење на тонери за ласерски печатачи и кертриџи за инк-џет и фото печатачи
- Компјутерска анимација
- Дизајн и подготовки за печатење
- Изработка на компјутерски програми


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е Друштво за производство, услуги и промет НИТРО КОМПЈУТЕРИ Зоран ДООЕЛ Стајковци Скопје

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Друштвена игра - лажго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - лажго
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Бебешка тропка - сонце
OnlineShopping Mk
Бебешка тропка - сонце
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Друштвена игра - балон
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - балон
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 3 дена и 20 ч.