16% попуст или 1349 ден. за Shiatsu 3D масажер за врат


Со купување на овој ваучер добивате 25 "kupinapopust" поени.

Купи за 1349 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1599 ден.
  • Попуст 16%
  • Заштедуваш 250 ден.
 • Преостанато време
 • 3 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  12.01.2021  до  31.03.2021 

Добивате:
• Shiatsu 3D масажер за врат
 Шиатсу е една од најважните техники на масирање
 3D масажерот ја имитира токму шиатсу масажата
 Со користење на масажерот секојдневно ќе можете да го опуштате вашето тело од секојдневниот стрес, како и да ја намалите болката во вашиот грб, раменици, раце, мускули и зглобови
 Шиатсу масажерот исто така ја подобрува циркулацијата на крвта и придонесува за мускулна релаксација
• Лесно е прилагодлив на вашето тело, едноставно го поставувате на вратот и ги ставате рацете во деловите кои се наменети за нив
• Со едноставно притискање на копчето за вклучување вашата релаксација започнува
 Шифра на производот: 4542
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична кујнска вага - 25%
OnlineShopping Mk
Електрична кујнска вага
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 6 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Друштвена игра - лажго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - лажго
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Бебешка тропка - сонце
OnlineShopping Mk
Бебешка тропка - сонце
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Друштвена игра - кошарка
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - кошарка
Уште 6 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Друштвена игра - балон
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - балон
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 6 дена и 14 ч.