12% попуст или 3230 ден. за SENCOR соковник SJE 1055 SS со 2 год. гаранција

Со купување на овој ваучер добивате 45 "kupinapopust" поени.

Купи за 3230 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 3670 ден.
    • Попуст 12%
    • Заштедуваш 440 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  08.05.2019  до  31.07.2020 

Добивате:
 SENCOR соковник SJE 1055 SS 
Спецификации:
Соковник со квалитетно куќиште од inox
- Од нерѓосувачки челик за лесно и хигиенско одржување
Моќност на моторот (max): 800 W
- Автоматско оделување на каша
- 2 брзини (10.600 вртежи во минута / 12.600 вртежи во минута)
- Голем отвор за ставање на овошје (75 mm)
- Должина на кабелот за напојување: 1.2 m
- Димензии (д × ш × в): 280 × 170 × 390 mm
- Тежина: 3,6 кг
- Волумен на садот за сок: 1,6 l
 Троен систем за заштита за подобрена безбедност:
- Моторот започнува само кога апаратот е правилно составен
- Автоматско исклучување кога ќе се отстрани капакот
 Автоматско исклучување кога моторот ќе прегрее
- Висока стабилност заради гумените нозе
- 2 години гаранција
Појаснување:
• Ваучерот може да се користи веднаш.
 kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.
Постапка за превземање на производот
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. Доставата се доплаќа во зависност од тежината и габаритноста на производот. Можно е да го подигнете производот сами од нашите канцеларии.

 Доколку сте направиле нарачка на производот за плаќање при превземање, тогаш постојат две опции:

1. Производот го плаќате и подигате од нашите канцеларии на ул.Никола Вапцаров бр.3/1, населба Центар (позади Министерство за Правда, лепенка зграда до Технометал Вардар во жолт влез, прв стан) - МАПА - Покажи ми го патот 

2. Производот Ви се доставува на домашна адреса. Доставата се доплаќа и тоа:
 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 и 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

 ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет

09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
Facebook


Широк избор на практички апарати за домаќинство од реномираниот бренд Сенкор.Фирма која има уникатен спој на пристапна цена и квалитет.


Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производите. Трговец е фирмата Римеко ДОО со ЕДБ MK4030992138506 и седиште на Ул. Перо Наков бр. 116, Скопје.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 3 дена и 15 ч.
 
Сталажа HYLLIS, шифра: 002.785.78
Ikea
Сталажа HYLLIS, шифра: 002.785.78
Уште 11 дена и 11 ч.
 1 Купувач