12% попуст или 2100 ден. за SENCOR кафемат SCE 5000BK (црна боја) или кафемат SCE 5000WH (бела боја) со 2 год. гаранција

Со купување на овој ваучер добивате 29 "kupinapopust" поени.

Купи за 2100 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 2380 ден.
    • Попуст 12%
    • Заштедуваш 280 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  02.05.2019  до  30.06.2019 

Добивате:
 SENCOR кафемат SCE 5000BK (црна боја) или
 SENCOR кафемат SCE 5000WH (бела боја)
Спецификации:
Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш
- Боја: црна или бела
- Опција за подготовка на чај
- 2.1 литри резервоар за вода
- Стаклен котел (2,1 л) со практичен капак за затворање
- Рачка  со изолација од топлина
- Контрола на интензитетот на аромата
- Лесно се чисти
- Должина на кабелот за напојување: 87 см
- Димензии (Д x Ш x В): 240 x 230 x 362 милиметри
- Тежина: 1,8 кг
- Опција за користење филтри за хартија за еднократна употреба (големина 4)
- Заклучен вентил за затворање со капаче кое веднаш го запира пијалакот од капење кога се отстранува котелот
- Anti-slip ногарки
- Заштита од прегревање
- Приклучна сила: 900 W
- 2 години гаранција
Појаснување:
• Ваучерот може да се користи веднаш.
 kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку  вашиот мобилен телефон или таблет.
Постапка за превземање на производот
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk
 По уплатата, јавете се на 078/ 439 829 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk за да ве информираме кога можете да го подигнете производот. 
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, јавете се на горенаведениот број или пишете на е-маил admin@kupinapopust.mk кажувајќи ваше име и презиме, е-маил и код на ваучерот, точна адреса каде сакате да се достави производот и телефон за контакт.


• Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
• За другите градови до 1кг - 130 ден. 
• Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален  пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава. ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет

09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
Facebook


Kupinapopust е посредник при промоцијата на производите. Трговец е Римеко ДОО со ЕДБ MK4030992138506 и седиште на Ул. Перо Наков бр. 116. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курс за Master Herbalist - 90%
International Open Academy
Online курс за Master Herbalist
Уште 3 дена
 
Online курс по сметководство и книговодство - 90%
International Open Academy
Online курс по сметководство и книговодство
Уште 3 дена
 1 Купувач
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаги и обработка на парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација - 75%
ПЗУ Д-р „Оливера Јанкуловска“ - Ново Лисиче
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаг...
Уште 3 дена
 1 Купувач
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло - 44%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло
Уште 2 дена и 5 ч.
 1 Купувач
Комплетен очен преглед - 68%
Оптика ММ - ТЦ Бисер
Комплетен очен преглед
Уште 3 дена
 
Magic Hose - црево
NikMit
Magic Hose - црево
Уште 3 дена
 1 Купувач
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса и фенирање  - 54%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса ...
Уште 2 дена и 5 ч.
 15 Купувачи