12% попуст или 4390 ден. за SENCOR апарат за правење леб SBR 1031WH со 2 год. гаранција

Со купување на овој ваучер добивате 61 "kupinapopust" поени.

Купи за 4390 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 4990 ден.
    • Попуст 12%
    • Заштедуваш 600 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  02.05.2019  до  30.06.2019 

Добивате:
 SENCOR апарат за правење леб SBR 1031WH
Спецификации:
Боја : бела
- Моќност на грејачот: 480-580 W
- Број на oднапред дефинирани програми: 12
- Целосна автоматска подготовка на леб во сите фази (месење,стасување,печење)
- Капацитет на добиен леб од : 450 gr / 700 gr / 900 gr.
- Максимален капацитет : 900 gr.
- Голем прозорец за преглед на моменталната функција на апаратот
- Опција за избор на различни нивоа на испеченост на лебот: 2 опции
- Функција за брзо печење :90 минути
- Можност до 1 час да се одржи топлина
- Функција за подготовка на џем и слатко
- Функција за подготовка на јогурт
- Специјална програма за месење на тесто(пица,кифли итн.)
- Нелеплив сад од кој лесно се вади лебот и лесно се чисти
- Една маталка за месење
- Одложен старт до 10 часа
- Звучен сигнал кој подсетува кога да се додаде овошјето или јаткасти плодови
- Син дисплеј кој го прикажува преостанатото време на печење
- Двојно изолирана пластика за идеална температура додека тестото стасува и се пече
- Додатоци : рецепти,мерилица и лажица за мерење,додаток за вадење на маталката од лебот
- Тежина:4,2 кг
- Димензии(ШхДхВ): 276x280x320(mm)
- 2 години гаранција
Појаснување:
• Ваучерот може да се користи веднаш.
 kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.
Постапка за превземање на производот
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk
 По уплатата, јавете се на 078/ 439 829 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk за да ве информираме кога можете да го подигнете производот. 
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, јавете се на горенаведениот број или пишете на е-маил admin@kupinapopust.mk кажувајќи ваше име и презиме, е-маил и код на ваучерот, точна адреса каде сакате да се достави производот и телефон за контакт.


• Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
• За другите градови до 1кг - 130 ден. 
• Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален  пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава. ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет

09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
Facebook


Kupinapopust е посредник при промоцијата на производите. Трговец е Римеко ДОО со ЕДБ MK4030992138506 и седиште на Ул. Перо Наков бр. 116. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курс за Master Herbalist - 90%
International Open Academy
Online курс за Master Herbalist
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Online курс по сметководство и книговодство - 90%
International Open Academy
Online курс по сметководство и книговодство
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL) - 90%
International Open Academy
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL)
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаги и обработка на парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација - 75%
ПЗУ Д-р „Оливера Јанкуловска“ - Ново Лисиче
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаг...
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло - 44%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло
Уште 2 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Комплетен очен преглед - 68%
Оптика ММ - ТЦ Бисер
Комплетен очен преглед
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Magic Hose - црево
NikMit
Magic Hose - црево
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Хемиско и антибактериско чистење на клима и дополнителни 35% попуст за дополна на фреон - 11%
Др.Хаус-Мултисервис
Хемиско и антибактериско чистење на клима и дополнителни 35% попу...
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса и фенирање  - 54%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса ...
Уште 2 дена и 4 ч.
 15 Купувачи