Развивање на 50 фотографии со димензии 10х13, 10х15 или 13х18 цм. Дајте им живот на вашите најубави фотографии по најниска цена и врвен квалитет во Фото студио „Bimbo


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 4 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 86 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  20.12.2018  до  31.12.2019 

 Развивање на 50 фотографии 10х13 цм - 350 ден. 
 Развивање на 50 фотографии 10х15 цм - 400 ден.
Развивање на 50 фотографии 13х18 цм - 700 ден.

Појаснување:
 За секој од промотивните пакети следува и гратис фотографија А4 формат по ваш избор.
 Избирање и листање на фотографии во студиото не е дозволено.
 Понудата важи за развивање на фотографии од мемориска картичка, USB, CD и од развиен филм или можете да ги пратите и на следниов e-mail: foto.bimbo@yahoo.com
 Внимавајте фотографиите да бидат со што подобар квалитет со цел подобар краен резултат.
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон.
 Доколку се одлучите фотографиите да ги пратите на e-mail, не заборавајте да го пратите и Вашиот ваучер со единствениот код.  Доколку сакате сликите да Ви бидат доставени до Вашиот дом, не заборавајте да ја напишете и Вашата адреса.

 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.

Ул. Kej 13 Ноември
Нас. Центар
(ГТЦ приземје
лок.6)
Покажи ми го патот
е-mail
foto.bimbo@yahoo.com
тел:
070 233 599
Facebook
Facebook


Фото студио „Бимбо“
Фотографија е уметност, а фото Бимбо ја создава уметноста! За таа цел фото Бимбо ви нуди специјални понуди по најпристапни цени!

Може да ве интересираат и следниве понуди: