Во борба против PM честичките! 20% или 18399 ден. за прочистувач на воздух - модел GOCLEVER CRISTAL AIR PRO бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 271 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 22999 ден.
    • Попуст 20%
    • Заштедуваш 4600 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  21.12.2018  до  31.08.2019 

Добивате:
 Прочистувач на воздух 
• Модел: GOCLEVER CRISTAL AIR PRO
 Бесплатна достава
Спецификации за прочистувач на воздух - модел GOCLEVER CRISTAL AIR PRO:
• Предвидена површина на прочистување - од 40-60 м2
• Енергетска ефикасност - моќност: 60 w
• Осумкратен систем на прочистување:
- Електростатски плазма филтер кој ги разложува честичките од прашина
- HEPA филтер кој има помали честички кои го загадуваат воздухот
- Јаглероден филтер кој го чисти воздухот со активен јаглен, ги елиминира штетните хемикалии
- Неткаен филтер кој го спречува негативниот ефект на микрочестиците од чад
- Фотокатализатор кој го поддржува процесот на убивање на бактерии
- УВ ламба која ги убива бактериите и го спречува нивното множење во околината
- Активен озон кој го елиминира биолошкото и хемиското загадување
- Јонизација на воздухот, поддршка на имунолошките процеси на човечкото тело
• Дополнителна дезинфекција на озонот и на јони 5mln / cm3
• Моќ на прочистување 365 m3 / h
• Промена на воздухот во оптималната површина - 5 пати
• Вграден таjмер
• Сензор
• Индикатор за промена на филтер
• Индикатор за присуство на pm2 честички и за ниво на загаденост на воздухот во просториjата
• Напредна технологиjа за успешно елиминирањте на 99,97% од штетните честички:
- Механички нечистотии (прашина, цврсти честички на чад и гасови)
- Грини
- Животински крзно и епидермис (кои се силни алергени за многу луѓе)
- Полен од треви, дрвја и цвеќиња
- Бактерии и вируси
- Мириси
- Формалдехид, бензен и други штетни гасови
-  PM 2.5 и PM 10 честички
• Препорака за промена на филтерот - по шест месеци 24 - часовно користење
 Повеќе за прочистувачот можете да погледнете ТУКА
Постапка за превзeмање на производот:

 По уплатата, јавете се на тел: 078/ 439 829 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број
 Доставата за овој производ е бесплатна!


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч

• За сите подетални информации пишете на admin@kupinapopust.mk


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 


Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson,  Laica, Fagor, Moser, Emide, а последнава година и на Honeywell, Duracraft и Cloer. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало на алати, градинарски производи,  кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн. 
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Уште 5 дена и 9 ч.
 
Акумулаторски ножици за трева
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Акумулаторски ножици за трева
Уште 5 дена и 9 ч.
 1 Купувач
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel
Уште 5 дена и 9 ч.
 
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик
Уште 5 дена и 9 ч.
 
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 74%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 5 дена и 9 ч.
 6 Купувачи
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 или 18.02 - 10.03.2019 год. - 17%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 ил...
Уште 5 дена и 9 ч.
 
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Уште 5 дена и 9 ч.
 2 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 5 дена и 9 ч.
 2 Купувачи
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15.11.2019 год. - 21%
Вила и апартмани „Природа“ - Берово
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15....
Уште 5 дена и 9 ч.
 2 Купувачи
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 5 дена и 9 ч.
 1 Купувач