За кристално чист воздух! 38% попуст или 4999 ден. за прочистувач на воздух - модел GoClever CRISTAL AIR CORAL + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 42 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 7999 ден.
    • Попуст 38%
    • Заштедуваш 3000 ден.
  • 3 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.12.2018  до  31.08.2019 

Добивате:
 Прочистувач на воздух 
 Модел: GoClever CRISTAL AIR CORAL
 Тежина: 1.66 кг 
 Бесплатна достава
Спецификации за прочистувач на воздух - модел GoClever CRISTAL AIR CORAL
- Оптимална предвидена површина-15-20 м2
- Погоден за спални, детски соби, канцеларии, особено корисен за сопственици на миленичињта, луге кои страдаат од астма, алергии и сл
- Моќ на прочистување на наjситните честички, микроорганизми до големина на рм2
- Прочистувањте на чад, прашина, мувла, хемиски супстанции, мириси, гасови, грини, бактерии, вируси, формалдехид, рм2 и други штетни материи
- Промена на воздухот во оптималната просториjа-5 пати
- Ниво на бучност до 40 дб
- Енергетски ефикасен - вкупна моќност само 6w
- Jонизациjа - 5 милиони jони / см3
- Проток на воздух - 180 м3/ н
- Работи врз основа на технологиjата smart shield - трократен систем на прочистувањте преку хепа филтер, филтер со активен jаглерод и макромолекуларен неткаен филтер за прочистувањте на 99,97% од штетните честички
- Таjмер
- Uv ламба за дезинфекциjа и спречувањте на размножување на бактериите и вирусите
- Компактен дизаjн лесно вклоплив во секоj ентериер
- Димензии - 30,2 х 11,2 х23,9 / тежина: 1,66 кг
- Повеќе за прочистувачот можете да погледнете тука
Постапка за превзeмање на производот:

 По уплатата, јавете се на тел: 078/ 439 829 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број
 Доставата за овој производ е бесплатна!Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч

• За сите подетални информации пишете на admin@kupinapopust.mk


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 


Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson,  Laica, Fagor, Moser, Emide, а последнава година и на Honeywell, Duracraft и Cloer. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало на алати, градинарски производи,  кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн. 
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Уште 5 дена и 8 ч.
 
Акумулаторски ножици за трева
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Акумулаторски ножици за трева
Уште 5 дена и 8 ч.
 1 Купувач
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel
Уште 5 дена и 8 ч.
 
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик
Уште 5 дена и 8 ч.
 
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 74%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 5 дена и 8 ч.
 6 Купувачи
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 или 18.02 - 10.03.2019 год. - 17%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 ил...
Уште 5 дена и 8 ч.
 
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Уште 5 дена и 8 ч.
 2 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 5 дена и 8 ч.
 2 Купувачи
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15.11.2019 год. - 21%
Вила и апартмани „Природа“ - Берово
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15....
Уште 5 дена и 8 ч.
 2 Купувачи
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 5 дена и 8 ч.
 1 Купувач