Затоа што заслужуваме чист воздух! Само 8699 ден. за прочистувач на воздух - модел Blueair PURE 411 + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 101 "kupinapopust" поени.

Купи за 8699 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.12.2018  до  30.06.2019 

Добивате:
• Прочистувач на воздух 
 Модел Blueair PURE 411
 Тежина: 1.25 кг.
 Бесплатна достава.
Спецификации за прочистувач на воздух - модел Blueair PURE 411:
- Оптимална предвидена површина до 15 м2
- 360 степени на ефикасно делување на уредот
- Моќ на прочистување на штетни материи од воздухот 99%
- Промена и филтрирање на воздухот во предвидената површина- 5 пати
- Прочистувањте на:чад-180 м3 на час
- Прашина-200 м3 на час
- Полен 200 м3 на час
- Мириси, алергени, мувла и други штетни материи
- Уредот користи хепа филтер и филтер со активен jаглен
- Лесно променливи филтри
- Избор на повеќе бои
- Димензии-425/200/200
- Тежина 1,25 кг
- Компактен, идеален за користење во домот, детски соби, спални, канцелариjа, ординации, соби каде што се пуши...
- Бучавост 17-46 децибели
- Повеќе за прочистувачот можете да погледнете тука

Постапка за превзeмање на производот:
 По уплатата, јавете се на тел: 078/ 439 829 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број
 Доставата за овој производ е бесплатна!


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч

• За сите подетални информации пишете на admin@kupinapopust.mk


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 


Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson,  Laica, Fagor, Moser, Emide, а последнава година и на Honeywell, Duracraft и Cloer. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало на алати, градинарски производи,  кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 1 ден и 1 ч.
 
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 20.06 - 31.08.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 20.06 - 31.08.2019 год.
Уште 1 ден и 20 ч.
 12 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 1 ден и 20 ч.
 
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год. - 40%
Вила „Stefano“ - Охрид
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год.
Уште 1 ден и 20 ч.
 2 Купувачи
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 19.06-30.07.2019 год. - 52%
Хотел „Almopia 3* “ - Лутраки
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 19.06-30.07.2019 год.
Уште 1 ден и 20 ч.