27% попуст или 10.899 ден. за правосмукалка и џогер - Muhler Bobby

Со купување на овој ваучер добивате 169 "kupinapopust" поени.

Купи за 10899 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 14999 ден.
    • Попуст 27%
    • Заштедуваш 4100 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.12.2021  до  31.05.2022 

Добивате:
• Правосмукалка и џогер - Muhler Bobby
• Компактибилност со:Android и iOS
• Надминување пречки до 15мм
• Брзина на патување 0,3 м/с
• Ниво на бучава: ≤ 65 dB
• Излезна струја: 14,4 V Струја на адаптер: 19,0V / 0,6 A Влезна струја: AC 100 ~ 240 V , 50,A 60 H. : 19,0 V / 0,6 A Капацитет /
• Странични четки: 2 лево и десно
• Мотор без четкички со моќност на вшмукување 1400 Pa
• Резервоар за прашина:200мл
• Резервоар за вода: 230мл со електронска контрола на протокот на вода апликација TuyaSmart
• Распоред за чистење
• Автоматско враќање на станицата за полнење
• Далечински:
1: Автоматско чистење
2 : Чистење на аголот
3: Чистење зона
4: Чистење со цик-цак
5: Рачна контрола
6: Регулација на вода на две нивоа
• 2 нивоа на моќност:
- стандардни и високи Amazon Alexa и Google Assistants
• Суво и водено чистење
• Управување со апликација
Појаснување:
• Работен температурен опсег / Влажност: 0 – 40 ° C / 85%
• Време на полнење приближно: 5 часа
• Батерија:2500mAh литиумска батерија, моќност: 28W, време на чистење: 100мин
• Димензии и тежина:2.5 кг; 30.00 x 30.00 x 7.40 цм

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 2 дена и 6 ч.