Ексклузивна промоција!!! Пломбирање со најновиот бренд на естетски пломби со камелеон ефект за само 405 ден. во „Diamond S Dental“

Со купување на овој ваучер добивате 6 "kupinapopust" поени.

Купи за 405 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1200 ден.
    • Попуст 66%
    • Заштедуваш 795 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.03.2019  до  30.06.2019 

 Добивате:
 Пломбирање со најновиот бренд на естетски пломби со камелеон ефект:
 - Промена на стара дотраена, пигментирана пломба
 - Промена на стара (метална, црна, амалгамска) дотраена пломба
 - Промена на поткршена или оштетена површина на заб
 - Поправка на кариозен заб и аплицирање на нано-композитна плоба
Појаснување: 
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Ваучерот важи за корекција на една и двоповршинска пломба.
 Доколку пациентот има изгубено повеќе површини од забот или е останат само коренот потребна е надоградба (штраф) со доплата
во ординацијата.
 Доплата се врши и ако е потребно лекување на корените на соодветниот заб за ендодонска терапија.
 Апликација на анестезија се доплаќа доколку пациентот бара или е неопходно.
 Задолжителна е претходна резервација на тел. 077/ 532 211
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да го соопштите едниствениот код од ваучерот, без единствениот код нема да може да закажете термин и да го искористите попустот.
 Задолжително е да го почитувате закажаниот термин во спротивно ваучерот пропаѓа и парите нема да ви се рефундираат. Ако е потребно презакажување на термин, потребно е тоа да се направи најмалку 24 часа пред закажаниот термин.
 Не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете од Вашиот мобилен телефон или таблет.

 Ул. Митрополит Теодосиј Гологанов
бр. 147 влез 2, стан 1, Скопје

(спроти ТЦ Олимпико, нас. Козле)
Покажи ми го патот
тел. 077 53 22 11
Раб. време: 
од пон до пет од 11:00 - 19:00ч
e-mail:
dentalsdiamond@gmail.com
Facebook


 Потребна е претходна резервација на тел. 077 53 22 11

Стоматолошко - естетска ординација Diamond S Dental - комплетна грижа за вашето орално здравје и убав изглед. Уверете се во квалитетот на нашите услуги и посетете нѐ.
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курс за Master Herbalist - 90%
International Open Academy
Online курс за Master Herbalist
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Online курс по сметководство и книговодство - 90%
International Open Academy
Online курс по сметководство и книговодство
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL) - 90%
International Open Academy
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL)
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаги и обработка на парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација - 75%
ПЗУ Д-р „Оливера Јанкуловска“ - Ново Лисиче
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаг...
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло - 44%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло
Уште 2 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Комплетен очен преглед - 68%
Оптика ММ - ТЦ Бисер
Комплетен очен преглед
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Magic Hose - црево
NikMit
Magic Hose - црево
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Хемиско и антибактериско чистење на клима и дополнителни 35% попуст за дополна на фреон - 11%
Др.Хаус-Мултисервис
Хемиско и антибактериско чистење на клима и дополнителни 35% попу...
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса и фенирање  - 54%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса ...
Уште 2 дена и 4 ч.
 15 Купувачи