12% попуст или 5649 ден. за плакар во бела боја - модел Orion

Со купување на овој ваучер добивате 80 "kupinapopust" поени.

Купи за 5649 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 6399 ден.
    • Попуст 12%
    • Заштедуваш 750 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.04.2022  до  31.07.2022 

Добивате:
 Плакар во бела боја - модел Orion
 Боја: бела
 Шифра: P03
 Изработен од високо квалитетна оплеменета иверица 16мм
 Едноставно и брзо склопување од типот “склопи – сам” за помалку од 15минути.
 Димензии:
- Должина: 80cm
- Ширина: 52cm
- Висина: 180cm


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 11 мин.