10% попуст на пастрмајлија (50цм) по Ваш избор (зимска, штипска, велешка, парадајс или св. николска) од Pizza „Paradise“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 1 "kupinapopust" поен.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 250 ден.
    • Попуст 10%
    • Заштедуваш 25 ден.
  • 3 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  08.04.2022  до  30.09.2022 

Највкусните пастрмајлии припремени со многу љубов и внимание, печени во фурна на дрва за неодолив вкус
 Зимска пастрмајлија (свинско месо, праз, сланина) - 243 ден.
 Штипска пастрмајлија (свинско месо, феферони) - 225 ден.
 Велешка пастрмајлија (свиснко месо, јајце, феферони) - 234 ден.
 Парадајс пастрмајлија (свинско месо, сирење, сланина) - 243 ден.
 Св. Николска пастрмајлија (свинско месо, сирење) - 243 ден.

Појаснување:
 За нарачка јавете се на тел. 070/ 815 777
 Понудата важи само за подигање од пицеријата - За достава до адреса се доплаќа


Ул. Тодор Чангов бр.116, општина Аеродром, Скопје
Покажи ми го патот
тел. 070/ 815 777
е-маил: 
pizzaparadisee@outlook.com
Раб.време
пон - пет - 09:00 - 00:00ч
саб и нед - 11:30 - 23:3
Facebook

• За нарачки јавете се на 070/ 815 777

Pizza „Paradise“ - Највкусните пици и пастрмајлии припремени со многу љубов и внимание , печени во фурна на дрва за неодолив вкус. Повелете и уверете се во нашиот квалитет.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет за нокти Salon Shaper - 25%
OnlineShopping Mk
Сет за нокти Salon Shaper
Уште 10 ч. 48 мин.
 1 Купувач
Закачалка за на ѕид - модел АКИРА
Kupinapopust.mk
Закачалка за на ѕид - модел АКИРА
Уште 10 ч. 48 мин.
 2 Купувачи
Монтажна закачалка за алишта - 25%
OnlineShopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 10 ч. 48 мин.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 10 ч. 48 мин.
 
Relax & Tone - масажер - 13%
OnlineShopping Mk
Relax & Tone - масажер
Уште 10 ч. 48 мин.
 
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење - 45%
OnlineShopping Mk
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење
Уште 10 ч. 48 мин.
 12 Купувачи
Масажер за истегнување на грб - 20%
OnlineShopping Mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 10 ч. 48 мин.
 1 Купувач
Рачен блендер 4 во 1 - 8%
OnlineShopping Mk
Рачен блендер 4 во 1
Уште 10 ч. 48 мин.
 
Вертикална сушара на 3 нивоа - 20%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 10 ч. 48 мин.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 43%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 10 ч. 48 мин.
 
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 10 ч. 48 мин.
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 10 ч. 48 мин.
 
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 10 ч. 48 мин.