Со купон од 199 ден. и доплата од 3500 денари добивате Пакет од 10 Електростимулации во "STUDIO ROYAL"

Со купување на овој ваучер добивате 18 "kupinapopust" поени.

Купи за 199 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 5000 ден.
    • Попуст 30%
    • Заштедуваш 1500 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.06.2021  до  30.06.2022 
Со купон од 199 ден. и доплата од 3500 денари добивате :

 Пакет од 10 Електростимулации во "STUDIO ROYAL"

Што претставува електостимулации?

Електростимулација (ES) се користи за зајакнување на здрави мускули или да се задржи мускулната маса во текот или по периодот на присилна неактивност, да се задржат или да се здобијат со опсег на движење, да се олесни доброволната моторната контрола и привремено намалување на спастицитет кога нервното снабдување на мускулите е недопрено.

Eлектричните импулси го стимулирааат мускулното ткиво со континуираните ритмични контракции на засилена работа во правец на “пасивна гимнастика”, а притоа ги декомпонира големите цврсти масни клетки во помали кои полесно се исфрлаат од организмот. Ритмичната контракција на мускулите овозможува природна дренажа на венска и лимфна система, а стимулациите се пријатни и безболни. Резултот е успешно се намалува целулитот, подобрува тонусот на кожата и мускулите.

Колку третмани се потребни, колку долго трае третманот?

Се препорачуваат најмалку две серии од по 10 третмани. Третманот трае 30минути. Истиот се прави преку два или три дена. 

 Дали е болна? 

Болна осетливост во текот натретманот и по третманот како да сте вежбале. Некои личности на третманот само уживаат, а некои чувствуваат непријатност.

На кого не се препорачува?

Генерално нема личности кај кои овој третман не би можел да се работи. Единствено мадеротерапија не се прави за време на циклус, и кај лицата со изразени вени и капилари на нозете!

Појаснување:

• Купонот може да се користи веднаш.
 Понудата важи за салонот во Аеродром 
 Потребна е претходна резервација на термин на тел.071 364 121 

 За оваа понуда не е потребно да го имате купонот испечатен, доволно е да го прикажете од Вашиот мобилен телефон или таблет

-Булевар Партизански Одреди 62 2/35

-1000 Скопје 

-тел:+38971364121

-e-mail: studio.royal.skopje@gmail.com

- @_studio.royal.nails.skopje_.

- @_studio.royal.tretmani.masazi_

- www.facebook.com/Royal.lashes123

• Потребна е претходна резервација на 071 364 121

Салон за убавина „STUDIO ROYAL “- Лептокарија, Скопје 

STUDIO ROYAL-  може да се пофали со квалитетно и професионално подготвен тим за работа, каде што вработените своето долгогодишно искуство им го пренесуваат на своите клиенти преку разни техники и услуги . Доказ за нивната врвна професионалност се и нивните редовни клиенти кои долги години се сведоци на нивниотот пат кон успехот.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Јуни-Јули - Острошки Манастир  - 14%
Т.А „КупиНаПопуст“
Јуни-Јули - Острошки Манастир 
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - модел МИНТО
Kupinapopust.mk
Плакар - модел МИНТО
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - модел ЛУТОС
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ЛУТОС
Уште 5 дена и 11 ч.