50% попуст или 1150 ден. за освежителен третман на лице + лифтинг масажа на глава, лице, врат и деколте во одличниот СПА центар во „Garden Spa Boutique Hotel“ - Скопје

Со купување на овој ваучер добивате 27 "kupinapopust" поени.

Купи за 1150 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 2300 ден.
  • Попуст 50%
  • Заштедуваш 1150 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  02.04.2019  до  30.09.2019 

Добивате:
 Освежителен третман на лице
• Лифтинг масажа на глава, лице, врат и деколте
 Уживање, опуштање и релаксација во прекрасен амбиент
Појаснување:
Ваучерот може да се користи веднаш.
Задолжителна е претходна резервација на термин на тел. 02/ 6 092 191; 02/ 6 092 192 или 078/ 286 406
Спа центарот работи од понеделник до недела од 11:00 до 21:00 часот.


 Ул. Леринска 2

Скопје, Македонија

Покажи ми го патот
тел. 02/ 6 092 191
02/ 6 092 192
078/ 286 406
e-mail: 
info@gardenspa.com.mк
Facebook
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на тел: 02/ 6 092 191; 078/ 286 406 и 02/ 6 092 192


„Garden Spa Boutique Hotel“ - Скопје

Дозволете си спа уживање во одличниот спа центар на хотелот.

Прв пат во сауна? Еве што треба да знаете и правите!
Соблечете се, истуширајте се, исушете се и влезете (носејќи единствено крпа) во сауната. Првичното непријатно чувство предизвикано од топлината брзо исчезнува штом ќе се навикнете. Затоа започнете со покуси временски периоди - на пр. со 4 минути. По неколкуте минути внатре излезете и истуширајте се со поладна вода. Повторно влезете и останете подолго. Потоа, излезете, истуширајте се повторно, одморете се и облечете се.

Со самото спомнување на термините спа и козметика, често помислуваме на најкраткиот пристап до природата во секојдневниот живот. Директната поврзаност на Хотел Гарден Спа со познатиот лондонски бренд Гарден Спа козметички салони, гордо ни дава можност да ви го понудиме чувството на најсовремените методи на третмани за кожата и за грижата за здраво телото.

Не размислувајте дали да ја искористите шансата да го пробате овој уникатен метод (топли легла, неколку видови масажи) со помош на нашиот тим од специјалисти и најдобро обучени козметичари, за третмани со врвна и целосно природна козметика на база на грозјето и виното.

Гарден Спа бутик хотел е лоциран во центарот на Скопје, динамичната престолнина на Република Македонија и во подножјето на планината Водно. Во нашиот бутик хотел ќе најдете пријатно и мирно ќоше за вашиот удобен престој. Ви нудиме неспоредлив избор на некои од најпосакуваните вредности денес: чувството на спокојство, несовладливото здравје и вкусот на раскошноста.

Уживајте во здрав и вкусен појадок со вкусната кујна од органски состојки, во опуштена и лежерна атмосфера. Соврешно за луѓе кои сакаат да јадат здраво, да бидат во врвна физичка форма и да живеат во балансирано секојдневие. Во содејство со принципите на Гарден Спа бутик хотелот.

Во вашата потрага по бизнис и социјални (но и хедонистички) обврски и желби, кај нас ќе откриете како културата и традицијата совршено се испреплетуваат со современиот живот. Следете го патот на виното! Ова е во содејство на концептот на Хотел Гарден Спа за промовирање на најдоброто од нашата стара виноградска култура и модерните трендови на нашето време.

Во нашиот вински клуб секојдневно и за викенди се одржуваат презентации на специјални селекции на вина од признатата македонска винарија Попова Кула, и тука можете да ги доживеете милениумите историја и традиција во врвните богати вина од овој регион, кој е осончан преку целата година.

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ХОТЕЛ ГАРДЕН СПА. СЛЕДЕТЕ ГО ПАТОТ НА ВИНОТО!

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Шопинг во Софија - секоја сабота во месец Септември - 38%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Шопинг во Софија - секоја сабота во месец Септември
Уште 3 дена и 16 ч.
 
250 гр. порција вкусни и крцкави пилешки прсти или пилешки крилца - 45%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
250 гр. порција вкусни и крцкави пилешки прсти или пилешки крилца
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Акумулаторски ножици за трева
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Акумулаторски ножици за трева
Уште 3 дена и 20 ч.
 1 Купувач
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel
Уште 3 дена и 20 ч.
 
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 74%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 3 дена и 20 ч.
 6 Купувачи
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 или 18.02 - 10.03.2019 год. - 17%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 ил...
Уште 3 дена и 20 ч.
 
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Уште 3 дена и 20 ч.
 2 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 3 дена и 20 ч.
 2 Купувачи
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15.11.2019 год. - 21%
Вила и апартмани „Природа“ - Берово
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15....
Уште 3 дена и 20 ч.
 2 Купувачи