Ноќевање за едно лице во конфорна двокреветна соба во прекрасниот хотел „Bansko Royal Towers“ со цени почнувајќи од 1550 ден. (25 евра)! Изберете термин и уживајте во Банско! 

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.12.2018  до  30.06.2019 

Постапка за резервација:
 Задолжителна е претходна резервација на e-mail admin@kupinapopust.mk со назнака „Bansko Royal Towers“ пишувајќи го терминот и бројот на лица кои ќе престојуваат.
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата што побрзо по потврдата дека собата е слободна.
* Цената за сместување варира и се менува во зависност од бројот на луѓе и датумот на престој, затоа за секој наш корисник креираме индивидуални пресметки за трошокот на патување. Пишете ни го терминот во кој сакате да престојувате, број на ноќевања и број на лица и ќе ви одговориме со најдобрата можна цена за ВАС!

За да извршите уплата ви испраќаме понуда со вкупна сума и пресметан попуст за вашиот посакуван датум на патување. Сумата може да ја уплатите онлајн со вашата платежна картичка преку нашата веб страна или во банка со уплатница на нашата жиро сметка. види пример од уплатница.
• Препорачуваме патничко осигурување за деновите за престој. Патничкото осигурување може да го извадите сами или да го добиете со 10% попуст на следниов линк: Еуролинк online патничко осигурување

Добивате:
 Сместување за едно лице во двокреветна комфорна соба 
- собите располагаат со клима уред, балкон, засебна бања, ТВ
- кујна со основен кујнски прибор
 Термин на престој по ваш избор
 Во цената не е вклучено користење на внатрешен базен и СПА.
• Одлична центарска локација во близина на маркетот Carrefour и Гондолата

 Бесплатен паркинг.
 Одлична можност за супер одмор во планина.
Појаснување:
 Најпрво јавете се на 070 732 842 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk. Пишете ни колку лица сте и во кој период би сакале да престојувате и веднаш ќе добиете одговор за цената и достапноста на соби.

446 Bansko Royal Towers

 +359 749 84 019


 e-mail: 
admin@kupinapopust.mk

Facebook

 Пред купувањето на купонот задолжителна е претходна резервација на е-маил admin@kupinapopust.mk или на 070 732 842

Hotel „Bansko Royal Towers“

Веднаш до реката Глазне и на само 100м од ски гондола, Bansko Royal Towers е на само 10 минути од центарот на Банско со пријатни таверни и историски објекти.Апартманите имаат поглед кон планина или кон река со бесплатен пристап до интернет.Хотелот има бесплатен безбеден паркинг, слободен пристап кон спа центарот, затворен и отворен базен и бања со пареа.Перфектно место за парови и фамилии со деца.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 5 дена и 10 ч.