499  ден за мултифункционален сет за вежбање - Resistance bands set


Со купување на овој ваучер добивате 10 "kupinapopust" поени.

Купи за 499 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 699 ден.
  • Попуст 29%
  • Заштедуваш 200 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  23.03.2021  до  31.12.2022 

Добивате:
 Одличен мултифункционален сет за вежбање кој ќе придонесе за одржување на вашата форма, како и напредок и постигнување на врвни резултати.
 Сетот е едноставен за поставувње и е наменет како за почетници така и за професионалци.
 Содржи 11 елементи, меѓу кои 5 еластични јажиња кои се изработени од природен латекс и се со различна отпорност од 10 до 30 lbs (4.5 – 13.6kg):
- Јаже со жолта боја – 4.5kg отпор
- Јаже со црвена боја – 5.8kg отпор
- Јаже со плава боја – 9kg отпор
- Јаже со зелена боја – 11.3kg отпор
- Јаже со црна боја – 13.6kg отпор
 Може да се користи во домашни услови, надвор, во теретана и е соодветен во секоја програма на вежбање crossfit, пилатес, јога како и теретана.
 Наменет е и за мажи и за жени.
 Во сетот за вежбање е вклучена и торбичка за носење.

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 3 дена и 17 ч.
 1 Купувач
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Мини машина за шиење
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 3 дена и 17 ч.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki - 67%
Kupinapopust.mk
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki
Уште 3 дена и 17 ч.
 1 Купувач
Безжични слушалки P15
Kupinapopust.mk
Безжични слушалки P15
Уште 3 дена и 17 ч.