499  ден за мултифункционален сет за вежбање - Resistance bands set


Со купување на овој ваучер добивате 10 "kupinapopust" поени.

Купи за 499 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 699 ден.
    • Попуст 29%
    • Заштедуваш 200 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.03.2021  до  31.08.2022 

Добивате:
 Одличен мултифункционален сет за вежбање кој ќе придонесе за одржување на вашата форма, како и напредок и постигнување на врвни резултати.
 Сетот е едноставен за поставувње и е наменет како за почетници така и за професионалци.
 Содржи 11 елементи, меѓу кои 5 еластични јажиња кои се изработени од природен латекс и се со различна отпорност од 10 до 30 lbs (4.5 – 13.6kg):
- Јаже со жолта боја – 4.5kg отпор
- Јаже со црвена боја – 5.8kg отпор
- Јаже со плава боја – 9kg отпор
- Јаже со зелена боја – 11.3kg отпор
- Јаже со црна боја – 13.6kg отпор
 Може да се користи во домашни услови, надвор, во теретана и е соодветен во секоја програма на вежбање crossfit, пилатес, јога како и теретана.
 Наменет е и за мажи и за жени.
 Во сетот за вежбање е вклучена и торбичка за носење.

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 6 дена и 17 ч.