32.196 ден. за MS ENERGY електричен тротинет - модел NEUTRON n2 бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 454 "kupinapopust" поени.

Купи за 32196 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  25.03.2019  до  30.06.2019 

Добивате:
 MS ENERGY електричен тротинет
 Модел: NEUTRON n2
Спецификации:
 Мотор: 350W
 Предна и задна кочница
 Преден амортизер
 Батерија – литиумска 36V/8,0Ah
 Време на полнење на батеријата до 4 часа
 Конструкција – Магнезиум
 Големина на тркала: 10″
 Максимална брзина 32 km/h
 Домет со полна батерија – 18-22 km
 Носивост – до 120 kg
 LCD екран: покажува брзина на движење, статус на батеријата, ниво на моќност, вкупна километража и Trip
 2 копчиња, вкучено/исклучено, предно и задно LED светло
 Димензии на составен тротинет: 115 х 54 х 118 cm
 Димензии на склопен тротинет: 106 х 190 х 38 cm
 Нето тежина – 14,2 kg
 Бруто тежина 16,7 kg
 Гаранција 12 месеци
Постапка за превзeмање на производот:
 По уплатата пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број
 Доставата за овој производ е бесплатна!


 ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет

09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
Facebook


Kupinapopust е посредник при промоцијата на производите. Трговец е Римеко ДОО со ЕДБ MK4030992138506 и седиште на Ул. Перо Наков бр. 116. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курс по сметководство и книговодство - 90%
International Open Academy
Online курс по сметководство и книговодство
Уште 5 дена и 9 ч.
 1 Купувач
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL) - 90%
International Open Academy
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL)
Уште 5 дена и 9 ч.
 
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаги и обработка на парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација - 75%
ПЗУ Д-р „Оливера Јанкуловска“ - Ново Лисиче
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаг...
Уште 5 дена и 9 ч.
 1 Купувач
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло - 44%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Комплетен очен преглед - 68%
Оптика ММ - ТЦ Бисер
Комплетен очен преглед
Уште 5 дена и 9 ч.
 
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса и фенирање  - 54%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса ...
Уште 4 дена и 14 ч.
 12 Купувачи
Шишање, миење, маска со арган против првут и фенирање - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска со арган против првут и фенирање
Уште 4 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Воздушна софа - Lazy Bag
NikMit
Воздушна софа - Lazy Bag
Уште 5 дена и 9 ч.
 1 Купувач
1 ноќевање  појадок и вечера“ - Метаморфосис, Ситонија
Хотел „Porto Matina“ - Метаморфозис, Ситонија
1 ноќевање  појадок и вечера“ - Метаморфосис, Ситонија
Уште 5 дена и 9 ч.