60% попуст или за само 990 ден. добивате мезотераписки третман по избор за лице и врат за разубавување и затегнување на кожата во „Diamond S Dental“

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 2500 ден.
    • Попуст 60%
    • Заштедуваш 1510 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.03.2019  до  30.06.2019 

Добивате:
 Мезотерaпија третман (медицинско естетски метод со внесување на природни компоненти онаму каде што се потребни).
 Најбитното е дека со ваква метода кожата прима 90% од потребните активни компоненти, додека со останатите  максимално10%
 Дополнителен попуст во текот на акцијата од 30 % на сите преостанати услуги.
 Добра подршка за подобар живот и чекор до убавината која ја заслужува секоја жена!
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Потребна е предходна резервација на термин на тел. 077/ 532 211
 Понудат вклучува еден третман инванзивен мезотерапија со игли и филери.
 Мезотерапијата постигнува интензивна регенерација на кожа со микроциркулацијата и има екстремно важно влијание во ресорпција на активни супстанции.
 Третманот трае 30 мин. Се препорачува 3-4 третмани за целосен ефект.
 Доколку купите 3 третмани добивате 1 третман гратис, а доколку купите 5 третмани добивате 2 гратис третмани.
 На закажаниот термин ЗАДОЛЖИТЕЛНО е прикажување на купениот ваучер.
 „Diamond S Dental“ ви стои на располагање за сите консултативни информативни прегледи.
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да го соопштите едниствениот код од ваучерот, без единствениот код нема да може да закажете термин и да го искористите попустот.
 Задолжително е да го почитувате закажаниот термин во спротивно ваучерот пропаѓа и парите нема да ви се рефундираат.
 Не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете од Вашиот мобилен телефон или таблет.

 Ул. Митрополит Теодосиј Гологанов
бр. 147 влез 2, стан 1, Скопје

(спроти ТЦ Олимпико, нас. Козле)
Покажи ми го патот
тел. 077 53 22 11
Раб. време: 
од пон до пет од 11:00 - 19:00ч
e-mail:
dentalsdiamond@gmail.com
Facebook


 Потребна е претходна резервација на тел. 077 53 22 11

Стоматолошко - естетска ординација Diamond S Dental - комплетна грижа за вашето орално здравје и убав изглед. Уверете се во квалитетот на нашите услуги и посетете нѐ.
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 1 ден и 1 ч.
 
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 20.06 - 31.08.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 20.06 - 31.08.2019 год.
Уште 1 ден и 20 ч.
 12 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 1 ден и 20 ч.
 
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год. - 40%
Вила „Stefano“ - Охрид
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год.
Уште 1 ден и 20 ч.
 2 Купувачи
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 19.06-30.07.2019 год. - 52%
Хотел „Almopia 3* “ - Лутраки
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 19.06-30.07.2019 год.
Уште 1 ден и 20 ч.