9899 ден. за менаџерски стол - модел MANAGER KD

Со купување на овој ваучер добивате 209 "kupinapopust" поени.

Купи за 9899 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  31.08.2022  до  31.12.2023 

Добивате:
 Менаџерски стол
 Модел MANAGER K
 Висококвалитетен стол за менаџер од докажан европски производител - групацијата NOWY STYL!
 База полиамидна
 Ергономско седиште тапацирано во природна кожа и заден дел тапацирани со висококвалитетна црна еко кожа ECO
 Непречено прилагодување на висината на седиштето
 РЕЛАКС функција
 Прилагодете ја силата на лулање според тежината на корисникот
 Фиксни потпирачи за раце
 Максимална тежина на седиштето - 130 кг

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 19 ч. 7 мин.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 19 ч. 7 мин.
 1 Купувач
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 19 ч. 7 мин.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 19 ч. 7 мин.
 
Креативен сет за деца - 35%
OnlineShopping Mk
Креативен сет за деца
Уште 19 ч. 7 мин.
 7 Купувачи
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 19 ч. 7 мин.
 
Сигурносен ранец - 35%
OnlineShopping Mk
Сигурносен ранец
Уште 19 ч. 7 мин.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 19 ч. 7 мин.
 
Голема торбица за патување - 25%
OnlineShopping Mk
Голема торбица за патување
Уште 19 ч. 7 мин.
 15 Купувачи
Магична табла - 42%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 19 ч. 7 мин.
 
Lifting на лице - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Lifting на лице
Уште 19 ч. 7 мин.
 
Кислороден третман на лице - 45%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Кислороден третман на лице
Уште 19 ч. 7 мин.
 
Блендер и скоковник RAF - 18%
OnlineShopping Mk
Блендер и скоковник RAF
Уште 19 ч. 7 мин.
 
Масажер за истегнување на грб - 20%
Kupinapopust.mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 19 ч. 7 мин.
 
Кристална Led столна ламба - 38%
OnlineShopping Mk
Кристална Led столна ламба
Уште 19 ч. 7 мин.
 11 Купувачи
Електрична тава за палачинки - 33%
OnlineShopping Mk
Електрична тава за палачинки
Уште 19 ч. 7 мин.