51% попуст или 490 ден. за медицинска антицелулитна масажа (со лимфна дренажа + боди врапинг) со две терапевтки во салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 490 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1000 ден.
    • Попуст 51%
    • Заштедуваш 510 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  15.03.2019  до  31.10.2020 

Добивате:
 Медицинска антицелулитна масажа со две терапевтки.
 Лимфна дренажа.
 Боди врапинг.
 Времетраење: 60 мин.
 Цврсто и затегнато тело.
Појаснување:
 Понудата важи само за жени!
 Ваучерот може да се користи веднаш со претходна резервација на телефон: 075/ 423 511 или 071/ 344 717
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да соопштите дека сте со ваучер.
 При искористување на услугата доволно е да го прикажете ваучерот од вашиот мобилен или таблет. Не е задолжително да го имате ваучерот испечатен. 


Ул. Емил Зола бр. 6-2/11
Нас. Кисела Вода
(кај стара рампа)
Покажи ми го патот
тел: 075/ 423 511
071/ 344 717
Работно Време:
пон-пет: 12:00 - 19:00 часот
е-маил: 
milosevskadaniela01@gmail.com

 Задолжителна е предходна резервација на термин на тел: 075/ 423 511 или 071/ 344 717


Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“
Грижете се за себе! Препуштете се во рацете на стручниот тим на Body&Soul, излечето го вашето тело и душа во пријатна атмосфера, почуствувајте се препородено со третманите за тело и лице кои ние ги нудиме за Вас.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
“Green Master“ Македонија
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
Уште 4 дена и 23 ч.
 
30 капсули за активни зглобови
“Green Master“ Македонија
30 капсули за активни зглобови
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Пумпа за точење вода или сок - 70%
NikMit
Пумпа за точење вода или сок
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Организер за лекови Pill Pro - 69%
NikMit
Организер за лекови Pill Pro
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 61%
NikMit
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 4 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Хеланки - Hot Shaper - 60%
NikMit
Хеланки - Hot Shaper
Уште 4 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Универзален појас за слабеење - Hot Shaper - 72%
NikMit
Универзален појас за слабеење - Hot Shaper
Уште 4 дена и 23 ч.
 3 Купувачи
Water Zoom - воден спреј како додаток за црево  - 68%
NikMit
Water Zoom - воден спреј како додаток за црево 
Уште 4 дена и 23 ч.
 2 Купувачи
Електрична четка за заби - 60%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Влошки од мемори пена - 83%
NikMit
Влошки од мемори пена
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Караоке микрофон  - 60%
NikMit
Караоке микрофон 
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Маица за затегнување - Slim'n Fit - 66%
NikMit
Маица за затегнување - Slim'n Fit
Уште 4 дена и 23 ч.
 
EMS стимулатор за зацврстување на стомачни - 58%
NikMit
EMS стимулатор за зацврстување на стомачни
Уште 4 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite - 75%
NikMit
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite
Уште 4 дена и 23 ч.
 2 Купувачи