43% попуст или 690 ден. за Lash Lift (трајно извиткување на трепки) во „Social Hair Salon“

Со купување на овој ваучер добивате 11 "kupinapopust" поени.

Наскоро Купи како подарок
    • Симнато од 1200 ден.
    • Попуст 43%
    • Заштедуваш 510 ден.
  • 1/15 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.04.2019  до  28.06.2019 

Добивате:
• Lash Lift (трајно извиткување на трепки)
• Заводлив и дефиниран излед на вашите трепки
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Задолжителна е претходна резервација на термин на тел: 071/ 961 991
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


Бул. Климент Охридски 20А/2
(спроти Влада на РМ)
Покажи ми го патот
тел: 071 961 991
Facebook

 Потребна е претходна резервација на тел. 071/ 961 991

Social Hair Salon
Може да ве интересираат и следниве понуди: