10 990 ден. за KONCAR електричен шпорет SE 6040 V.BK6

Со купување на овој ваучер добивате 117 "kupinapopust" поени.

Купи за 10990 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 13300 ден.
    • Попуст 17%
    • Заштедуваш 2310 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.01.2019  до  31.08.2019 

Добивате:
 KONCAR електричен шпорет SE 6040 V.BK6
Спецификации:
- Осветлување во рерната
- 1 решетка
- 1 длабока тава
- Електрична плоча
- 4 електрични рингли
моќ на експрес рингла напред лево 2 kW (Ø 18 см),
моќ на рингла назад лево 1 kW (Ø 14.5 см),
моќ на рингла назад десно 2 kW (Ø 22 см),
моќ на експрес рингла напред десно 1,50 kW (Ø 14.5 см),
- Приклучна снага на печката: 8.60 kW
- Енергетска класа B
- Висина: 85 cm
- Ширина: 59.5 cm
- Длабочина: 60 cm
- Висина со кренат капак 142 cm
- Димензии на рерна В/Ш/Д – 34/46/42 cm
- Врата на рерна со двојно стакло
- Боја: Бела
- Гаранција: 3 години
Појаснување:
• Ваучерот може да се користи веднаш.
 kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот
• За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.
Постапка за превземање на производот:
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk
 По уплатата, јавете се на 078/ 439 829 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk за да ве информираме кога можете да го подигнете производот. 
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, јавете се на горенаведениот број или пишете на е-маил admin@kupinapopust.mk кажувајќи ваше име и презиме, е-маил и код на ваучерот, точна адреса каде сакате да се достави производот и телефон за контакт.

• Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
• Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.

• Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


 ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет

09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
Facebook


Kupinapopust е посредник при промоцијата на производите. Трговец е Римеко ДОО со ЕДБ MK4030992138506 и седиште на Ул. Перо Наков бр. 116. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.2019 год. - 27%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.20...
Уште 22 ч. 3 мин.
 
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 20 ч. 14 мин.
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во салонот за масажа 'Серџо'
- 61%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во...
Уште 20 ч. 14 мин.
 28/50 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 20 ч. 14 мин.
 6 Купувачи