50% попуст или за само 3000 ден. добивате кератински третман за за перфектно дефинирање на локни без оштетување на Вашата коса со професионалната линија за коса Alfaparf Milano во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“

Со купување на овој ваучер добивате 50 "kupinapopust" поени.

Наскоро Купи како подарок
    • Симнато од 6000 ден.
    • Попуст 50%
    • Заштедуваш 3000 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.09.2020  до  31.01.2021 

Добивате:
 Миење со масажа на скалп.
 Кератински третман за за перфектно дефинирање на локни без оштетување на Вашата коса со професионалната линија за коса Alfaparf Milano
 Времетраење на третманот на коса е од 60 до 120 минути.
 Третманот е безбеден за сите видови на коса, со него проблемот со оштетена коса е решен на подолг временски период.
 Еден третман е доволен за период од 3 до 5 месеци месеци во зависност од косата.
 После третманот косата слободно може да се мие и суши
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Задолжителна е претходна резервација на термин на тел: 070/ 690 - 660
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


Ул.Елисие Поповски бр.10, (Капиштец)
тел. 070/ 690 - 660
e-mail: 
katesmilevska@gmail.com
Раб. време:
пон - пет: 12:00 - 20:00
сабота: 12:00 - 20:00

 Потребна е претходна резервација на термин на тел. 070/ 690 660
Фризерско студио „Перфект“


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 3 дена и 18 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 3 дена и 18 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 3 дена и 18 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 3 дена и 18 ч.
 
Друштвена игра - лажго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - лажго
Уште 3 дена и 18 ч.
 
Бебешка тропка - сонце
OnlineShopping Mk
Бебешка тропка - сонце
Уште 3 дена и 18 ч.
 
Друштвена игра - балон
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - балон
Уште 3 дена и 18 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 3 дена и 18 ч.