50% попуст или 2990 ден. за кератински третман за трајно исправување и нега на Вашата коса со професионалната линија за коса + фенирање во „Social Hair Salon“

Со купување на овој ваучер добивате 50 "kupinapopust" поени.

Купи за 2990 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 6000 ден.
    • Попуст 50%
    • Заштедуваш 3010 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  21.12.2018  до  31.03.2019 

Добивате:
 Миење со масажа на скалп.
 Кератински третман за трајно исправување и нега на Вашата коса со професионална линија за коса, за исправување и на најнепослушните локни.
 Фенирање.
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Задолжителна е претходна резервација на термин на тел: 071/ 961 991
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.

Бул. Климент Охридски 20А/2
(спроти Влада на РМ)
Покажи ми го патот
тел: 071 961 991
Facebook

 Потребна е претходна резервација на тел. 071/ 961 991

Social Hair Salon
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 7 дена и 16 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 7 дена и 16 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 7 дена и 16 ч.
 
Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 6 дена и 20 ч.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 7 дена и 16 ч.