14% или 1199 ден. за кафемат за филтер кафе - Модел Iskra CM 108 + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 1199 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1399 ден.
  • Попуст 14%
  • Заштедуваш 200 ден.
 • Преостанато време
 • 3 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  17.09.2018  до  31.03.2019 

Добивате:
Кафемат за филтер кафе
• Модел Iskra CM 108
• Шифра на производот: Iskra CM 108
• Бесплатна достава
• Спецификации
- Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
- Моќност: 800 W
- Резервоар за вода: 1.25
- Грејач за складирање на топлина
- Кафе филтер за перење што може да се мие
- Обележување на нивото на водата
- Стаклена чашка за кафе
- До 10 шолји кафе
- Лесен за употреба
- Димензии на пакувањето (во милиметри): 244 (Д) x 200 (Ш) x 323 (V)
- Нето тежина: 0,96 кг
- Бруто тежина: 1,04 кг
- Пакување отворено пакување
- EAN код за надворешно пакување: 3830042564973
- Димензии на кутијата (во mm): 622 (D) x 262 (W) x 666 (V)
- Количина: 6 парчиња / картон
- Нето тежина: 8,1 кг
- Бруто тежина: 11 кг
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 По уплатата, јавете се на тел: 078/ 439 829 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број
 Доставата за овој производ е бесплатна!


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч

• За сите подетални информации пишете на admin@kupinapopust.mk


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 


Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson,  Laica, Fagor, Moser, Emide, а последнава година и на Honeywell, Duracraft и Cloer. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало на алати, градинарски производи,  кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 7 дена и 16 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 7 дена и 16 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 7 дена и 16 ч.
 
Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 6 дена и 20 ч.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 7 дена и 16 ч.