15% попуст или 3999 ден. за Iskra уљен радијатор YL-B28-11 + 2 години гаранција + бесплатна достава

Купи за 3999 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 4690 ден.
    • Попуст 15%
    • Заштедуваш 691 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.01.2021  до  31.03.2021 

Добивате:
 Iskra уљен радијатор YL-B28-11 
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
- 3 подесувања на топлина 800W / 1200W / 2500W
- Поставување на термостат
- Тројна заштита од прегревање
- Светлосни прекинувачи со индикатор
- Тестиран под притисок
- Нежните тркала за подобра мобилност
- Помошна рачка
- складирање за кабелот за напојување
- 11 забиени ребра
- Димензии на пакувањето (во милиметри): 510 (D) x 160 (W) x 655 (V)
- Нето тежина: 4 кг
- Бруто тежина: 5 кг
- 2 години гаранција
Појаснување:
 Производот е лесен за употребаУл. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична кујнска вага - 25%
OnlineShopping Mk
Електрична кујнска вага
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 6 дена и 12 ч.
 1 Купувач
Друштвена игра - лажго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - лажго
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Бебешка тропка - сонце
OnlineShopping Mk
Бебешка тропка - сонце
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Друштвена игра - кошарка
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - кошарка
Уште 6 дена и 12 ч.
 1 Купувач
Друштвена игра - балон
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - балон
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 6 дена и 12 ч.