26% попуст или 3333 ден. за Iskra PN 2500 2,5 KW електрична панелка + бесплатна достава


Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 4490 ден.
    • Попуст 26%
    • Заштедуваш 1157 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.01.2021  до  28.02.2021 

Добивате:
 Iskra PN 2500 2,5 KW електрична панелка
Бесплатна достава 
 Спецификации за Iskra PN 2500 2,5 KW електрична панелка:
- Моќност: 2500W
- Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
- Самостоен со можност за монтажа на ѕид
- Функција на чување на топлина
- Термичка заштита: термостат
- Индикатор за статус
- Димензии на пакување (во mm): 940 (D) x 120 (W) x 500 (V)
- Тежина на апаратот: 2,5 кг
- Бруто тежина: 2.9 kg
- 2 год. гаранција
Појаснување:
 Производот е лесен за употребаУл. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Друштвена игра - лажго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - лажго
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Бебешка тропка - сонце
OnlineShopping Mk
Бебешка тропка - сонце
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Друштвена игра - балон
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - балон
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 3 дена и 20 ч.