20% попуст или 1199 ден. за Iskrа калорифер FH 105 + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1490 ден.
    • Попуст 20%
    • Заштедуваш 291 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.01.2021  до  28.02.2021 

Добивате:
 Iskrа калорифер FH 105
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
- Моќност: 2100W
- моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W
- 3 функции на дување: ладно, топло, жешко
- Автоматско зачувување на топлина
- Безбедност: заштита од прегревање / заштита од превртување
- Термостат: Да
- Носечка рачка: Да
- Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
- 2 год. гаранција
 Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W
 Се одликува со три функции кои го испуштаат ладниот, топлиот и жешкиот воздух
 Калориферот е способен за автоматско одржување на температурата, а заради сигурност, тоа е обезбедено со заштита од прегревање и заштита од преоптоварување
 На калорифер има удобна рачка за носење која овозможува лесен транспорт на грејачот од просторијата до просторот каде што е потребен
 Термостатот овозможува контрола и информации за моменталната температура и работата на разменувачот на топлина
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 2 дена и 16 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 2 дена и 16 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 2 дена и 16 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 2 дена и 16 ч.
 
Друштвена игра - лажго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - лажго
Уште 2 дена и 16 ч.
 
Бебешка тропка - сонце
OnlineShopping Mk
Бебешка тропка - сонце
Уште 2 дена и 16 ч.
 
Друштвена игра - балон
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - балон
Уште 2 дена и 16 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 2 дена и 16 ч.