2399 ден. за батериска штрафилица ML-CS19-36 + 2 год. гаранција

Со купување на овој ваучер добивате 51 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  11.03.2022  до  31.05.2022 

Добивате:
ISKRA батериска штрафилица ML-CS19-36
Спецификации:
- Напон: 3,6V
- Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
- Вртежи во празно: 180 / мин-1
- Вртежен момент : 3,5 Nm
- LED сијалица
- Самозатезна глава : Ø 6,35 mm ( максимум)
- Комплет битови (PH, CZ, TX
- Гранција: 2 год.

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 2 дена и 18 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 2 дена и 18 ч.