10% попуст или 26.100 ден. за iRobot - модел Roomba Combo 1138

Со купување на овој ваучер добивате 221 "kupinapopust" поени.

Купи за 26100 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 29000 ден.
  • Попуст 10%
  • Заштедуваш 2900 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  20.12.2021  до  30.06.2023 

Добивате:
 iRobot - модел Roomba Combo 1138
 Спецификации:
- WiFi: Да, се поврзувам со апликацијата iRobot Home
- Систем за чистење: Комбиниран - чисти и брише
- Странична четка: Две четки позиционирани под агол од 27 °
- Глава за чистење: Прашина, прашина и нечистотии од тврди подови и теписи со вшмукувачка четка во форма на V и енергично вшмукување.
- Влажно чистење: Да
- Откривање нечистотија ®: Не.
- Целосен индикатор за контејнер: Не.
- Филтер: Високо ефикасен филтер
- Контејнер: 0,45L простор
- Навигација: 2 режими - системски и одговорен
- Рачка за носење: Не.
- Копчиња на контролната табла за робот: ЧИСТИ
- LED дисплеј: WiFi
- Прагови: До 2 см
- Висина: 7,9 см
- Време на работа: До 110 минути
- Време на полнење: 4 часа
- Батерија: Ni-MH
Појаснување:
 За производот: Ефикасно вакуумирање и миење на подот. Обезбедете ефикасно чистење со правосмукалка и миење на подот со едно движење, така што вашата куќа може да биде чиста и свежа секој ден. Може да ги подготвите распоредите за чистење кои најмногу ви одговараат. Повеќе од 30 години експертиза и иновации во роботиката iRobot има повеќе од 30 години експертиза и иновации во роботиката со повеќе од 30 милиони домашни роботи продадени ширум светот. Без разлика дали ќе изберете Roomba, Braava или обете, вашите подови ја добиваат потребната посебна грижа. * (Во споредба со системот за чистење серија Roomba® 600) Моќен вшмукување Собира прашина, нечистотија и талог од тврди подови и теписи со вшмукувачка четка во форма на V и моќно вшмукување. Чисто, свежо под секој ден Системот за перење и бришење користи крпа од микрофибер со специјална ребреста структура. Изберете еден од трите методи за бришење. Исчистете го вашиот животен простор Научете ги вашите навики за чистење и понудете персонализирани распореди. Тие ќе предложат дополнително чистење кога количината на полен во вашата област е голема или за време на сезоната на митарење на миленичиња. Исчистен простор без движење со прст Roomba Combo ™ ја чисти вашата куќа 2 во 1 - Роботскиот правосмукалка и бришачот на подот во еден го чистат вашиот простор со звукот на вашиот глас користејќи компатибилност со Google voice и Alexa асистент *. * (Работи со уреди што ги поддржуваат Google Home и Alex. Алекса и сите поврзани логоа се трговски марки на Amazon.com или нејзините филијали. Гугл е заштитен знак на Гугл, ДОО) Насочена и логичка навигација Интелигентната праволиниска навигација користи сензори за следење на подот за наменско и логично чистење на подот во уредни линии.


Бул. Србија бр. 2
Покажи ми го патот
тел. 076/ 248 246
е-mail: info@irobot.com.mk
Facebook
WEB


iRobot - Нашата мисија е да Ве ослободиме од грижите за чистење на Вашиот дом. Сега можете слободно таа обврска да ја оставите на Вашата правосмукалка. iRobot Roomba правосмукалката секојдневно ќе го одржува Вашиот дом беспрекорно чист, а Вие ќе имате повеќе време да им се посветите на семејството и поважните работи во животот. Затоа не чекајте, веднаш набавете ја Вашата Roomba! 

iRobot е тесно специјализиран за роботика, чиј профит првенствено е насочен кон неговиот развој. iRobot е производ на тројца основачи (Colin Angle - Колин Енгл, Helen Greiner – Хелен Грејнер и Rodney Brooks – Родни Брукс), кои со роботиката конечно го променија светот и начинот на кој работиме, учиме, лекуваме или чистиме. Веќе во првата година на постоење iRobot во соработка со NASA го претстави вселенскиот истражувачки робот Genghis. Во 1998 год. iRobot го доби договорот на агенцијата DARPA за развој на тактични мобилни роботи iRobot PackBot.

По терористичките напади на трговскиот центар во 2001 год., американската влада го испрати на спасувачка акција iRobot PackBot. PackBot ги проучуваше и контаминираните региони по несреќата на јапонските електрани во Фукушима 2011 година. Во 2002 година, iRobot влезе во животот на секој од нас. Таа година дојде на свет првата роботска правосмукалка Roomba. Три години подоцна iRobot ја донесе на пазарот Scoobа така што продолжи со воведување на нови роботи за домаќинства. Благодарение на тоа, портфолиото на iRobot денес вклучува неколку врвни роботи, кои со чистење на куќите или становите, им помага на повеќе од 14 милиони луѓе низ целиот свет

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет за нокти Salon Shaper - 25%
OnlineShopping Mk
Сет за нокти Salon Shaper
Уште 6 дена и 2 ч.
 1 Купувач
Закачалка за на ѕид - модел АКИРА
Kupinapopust.mk
Закачалка за на ѕид - модел АКИРА
Уште 6 дена и 2 ч.
 2 Купувачи
Монтажна закачалка за алишта - 25%
OnlineShopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Relax & Tone - масажер - 13%
OnlineShopping Mk
Relax & Tone - масажер
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење - 45%
OnlineShopping Mk
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење
Уште 6 дена и 2 ч.
 12 Купувачи
Масажер за истегнување на грб - 20%
OnlineShopping Mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 6 дена и 2 ч.
 1 Купувач
Рачен блендер 4 во 1 - 8%
OnlineShopping Mk
Рачен блендер 4 во 1
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Вертикална сушара на 3 нивоа - 20%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Силиконска перница + ГРАТИС навлака - 33%
OnlineShopping Mk
Силиконска перница + ГРАТИС навлака
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Анатомски потпирач за грб 1+1 ГРАТИС - 25%
OnlineShopping Mk
Анатомски потпирач за грб 1+1 ГРАТИС
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 43%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 6 дена и 2 ч.
 
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 6 дена и 2 ч.
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 6 дена и 2 ч.