7.999 ден. за IKSRA бензиски тример - модел ZT261DEB

Со купување на овој ваучер добивате 127 "kupinapopust" поени.

Купи за 7999 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  04.03.2022  до  31.07.2022 
Добивате:
• IKSRA бензиски тример - модел ZT261DEB
• Спецификации:
- Волумен на моторот: 25,4 cm3
- Моќност: 0,65 kW
- Брзина на моторот:
- глава со навој: 8000 вртежи во минута
- Тип на мотор: двотактен
- Капацитет на резервоарот за гориво: 0,55L
- Должина на прачка за косење: 1410 mm
- Тип на рачка: круг
- Глава на конец: 80 -380 mm
- Димензии на пакување (во mm): 240 (L) x 245 (Ш) x 990 
- Нето тежина: 6,5 кг
- Бруто тежина: 7,5 кг

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 46 мин.