29.999 ден. за IKSRA бензиска косила - модел HG53SMH-BS675EXi

Со купување на овој ваучер добивате 254 "kupinapopust" поени.

Купи за 29999 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.03.2022  до  31.07.2022 
Добивате:
• IKSRA бензиска косила - модел HG53SMH-BS675EXi
• Спецификации:
- Волумен на моторот: 163 cm3
- моќност: 2,68 kW
- Тип на моторот: четири тактен BS675EXi
- режим на возење: самоодна
- Капацитет на резервоарот за гориво: 1 L
- Капацитет на резервоарот за масло: 0,47l
- Прилагодлива висина на сечење 8 позиции: 20-75 mm
- Максимална ширина на сечењето: 530 mm
- Обем на корпа за трева: 62L
- За тревници до: 1800 м²
- 24 месеци гаранција

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 2 дена и 19 ч.