21.999 ден. за IKSRA бензиска косила - модел HG51SMH-B

Со купување на овој ваучер добивате 254 "kupinapopust" поени.

Купи за 21999 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.03.2022  до  31.07.2022 
Добивате:
• IKSRA бензиска косила - модел HG51SMH-B
• Спецификации:
- Волумен на моторот: 173 cm3
- моќност: 3,2 kW
- Брзина во мирување: 2800 вртежи во минута
- Тип на моторот: OHV ЧЕТИРИ ТАКТЕН
- Воздушно ладење на моторот
- режим на возење: самоодна
- Капацитет на резервоарот за гориво: 1,2 L
- Капацитет на резервоарот за нафта: 0,6 L
- Прилагодлива висина на сечење: 25-80 mm
- 8 позиции за прилагодување на висината (централно)
- Максимална ширина на сечењето: 510 mm
- тркала на лежиште:  • Преден 178 мм  • Заден 254 mm
- Обем на корпа за трева: 62L
- За тревници до: 1600 м²
- Димензии на пакетот (во мм): 835 (L) x 570 (W) x 500 (H)
- Нето тежина: 36,5 кг
- Бруто тежина: 38,5 кг
- 24 месеци гаранција

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 12 мин.