16.999 ден. за IKSRA бензиска косила - модел BN46PL-RV145

Со купување на овој ваучер добивате 211 "kupinapopust" поени.

Купи за 16999 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.03.2022  до  31.07.2022 
Добивате:
• IKSRA бензиска косила - модел BN46PL-RV145
• Спецификации:
- Волумен на моторот: 144,3 cm3
- Тип на моторот: ЧЕТИРИ ТАКТЕН мотор
- Воздушно ладење на моторот
- Режим на возење: на притискање
- моќност: 2,5 kW
- Брзина во мирување: 2800 вртежи во минута
- Капацитет на резервоарот за гориво: 1.0L
- Прилагодлива висина на сечење: 25-75 mm
- 8 позиции за прилагодување на висината (централно)
- Максимална ширина на сечењето: Ø 460 mm (18 ”)
- Тркала за лежишта: предни Ø 178 mm  заден Ø 203 mm 
- Обем на корпа за трева: 62L
- Димензии на пакувањето (во мм): 770 (L) x 565 (W) x 500 
- Нето тежина: 27 кг
- Бруто тежина 29 кг
- 24 месеци гаранција

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 2 дена и 19 ч.