HAMACHI електричен тротинет ET-A1 со или без седиште


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 138 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 33200 ден.
    • Попуст 9%
    • Заштедуваш 3065 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  10.01.2019  до  31.08.2019 

Добивате:
 HAMACHI електричен тротинет ET-A1 со седиште - 31.935 ден.
 HAMACHI електричен тротинет ET-A1 без седиште - 30.135 ден.
Спецификации:
- Модел – HAMACHI ET-A1
- Мотор: 400W
- Предна/Задна кочница Диск/Диск
- Батерија – Литиумска 36V . 10 Ah
- Конструкција – Алуминиум
- Големина на тркала – 10″
- Максимална брзина 40 km/h
- Обсег со полна батерија – 30 km
- Максимален нагиб на искачување – 20°
- Носивост – 120 kg
- Тежина – 20 kg
- Има предни и задни амортизери
- Моделов се продава во опција со седиште и без седиште
Појаснување:
• Ваучерот може да се користи веднаш.
 kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот
• За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.
Постапка за превземање на производот:
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk
• По уплатата, јавете се на 078/ 439 829 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk за да ве информираме кога можете да го подигнете производот. 
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, јавете се на горенаведениот број или пишете на е-маил admin@kupinapopust.mk кажувајќи ваше име и презиме, е-маил и код на ваучерот, точна адреса каде сакате да се достави производот и телефон за контакт.

 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
• За другите градови до 1кг - 130 ден. 
• Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.

 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


 ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет

09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
Facebook


Широк избор на практички апарати за домаќинство од реномираниот бренд Сенкор.Фирма која има уникатен спој на пристапна цена и квалитет.


Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производите. Трговец е фирмата Римеко ДОО со ЕДБ MK4030992138506 и седиште на Ул. Перо Наков бр. 116, Скопје.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 5 дена и 11 ч.