42% попуст или само 750 ден. за фарбање на корен + фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Купи за 750 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1300 ден.
  • Попуст 42%
  • Заштедуваш 550 ден.
 • Преостанато време
 • 4 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  26.08.2020  до  31.03.2021 

Добивате:
 Фарбање на корен (фарби од брендовите на Revlon, Alfaparf и Wella)
 Фенирање.
 Убава, сјајна и обновена коса.
Појаснување:
 Напомена: За фарбање на цела коса се доплаќа од 2000 - 5000 ден. во зависнот од должината и типот на косата
 Задолжителна е претходна резервација на телефон: 02/ 3 222 922
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


 ул.Петар Поп Арсов 50
(веднаш до Католичка црква)
Покажи ми го патот

 тел. 02/ 3 222 922
Раб. време: 
секој раб. ден од 10:00 - 20:00ч
e-mail:
dadar_01@yahoo.com
Facebook

• Задолжително е претходно да се јавите да закажете термин на тел: 02/ 3 222 922

Мое студио „Дадар“

За твојата убавина одбери го најдоброто, „Мое студио Дадар“


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична кујнска вага - 25%
OnlineShopping Mk
Електрична кујнска вага
Уште 5 ч. 5 мин.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 11 ч. 32 мин.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 11 ч. 31 мин.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 11 ч. 31 мин.
 1 Купувач
Друштвена игра - кошарка
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - кошарка
Уште 11 ч. 31 мин.
 1 Купувач
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 11 ч. 32 мин.