10% попуст на фамилијарна пица (40 цм) по Ваш избор во Pizza „Paradise“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 2 "kupinapopust" поени.

Купи за 324 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 360 ден.
  • Попуст 10%
  • Заштедуваш 36 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  08.04.2022  до  31.07.2022 

Највкусните пици припремени со многу љубов и внимание, печени во фурна на дрва за неодолив вкус
 Алполи (пелати, кашкавал, лук, оригано, маслиново масло, магдонос) - 333 ден.
 Маргарита (пелати, кашкавал, оригано) - 324 ден.
 Фунги (пелати, кашкавал, печурки, оригано) - 342 ден.
 Везуво (пелати, шунка, кашкавал, оригано) - 351 ден.
 Пеперони (пелати, кулен, кашкавал, оригано, четири врсти на бибер) - 351 ден.
 Пармиџана (пелати, кашкавал, пршута, рукола, чери домат, пармезан, оригано) - 423 ден.
 Вегетаријана (пелати, кашкавал, пиперка, маслинки домат, кромид, пченка, рукола, печурки, оригано) - 360 ден.
 Кватро Формаџи (пелати, гауда, моцарела, горгонзола, пармезан) - 423 ден.
 Кватро Стаџоне (пелати, шунка, кулен, свински врат, печурки, оригано) - 396 ден.
 Капрезе (пелати, моцарела, домат, свеж босилок, оригано) - 378 ден.
 Алтоно (пелати, кашкавал, туна, кромид, маслинки, оригано, пченка) - 378 ден.
 Вегетаријанска 2 (бел сос, моцарела, печурки, пиперка, домат, кромид, маслинки, рукола, шери домат, балсамико) - 432 ден.
 Чинкве Салами (пелати, кашкавал, шунка, кулен, свински врат, сланина, пршута, оригано) - 468 ден.
 Мексикана (пелати, кашкавал, пишелко месо, кулен, чили, четири врсти на бибер, оригано) - 441 ден.
 Парадајс (пелати, кашкавал, шунка, оригано, кулен, печурки, маслинки, сирење, павлака) - 432 ден.
 Оливиа (пелати, кашкавал, маслинки, оригано) - 342 ден.
 Бела пица (бел крем, лук, магдонос, маслиново масло, кашкавал, сланина, оригано) - 342 ден.
 Капричиоза (пелати, кашкавал, шунка, печурки, оригано) - 360 ден.
 Скопска (пелати, кашкавал, печурки, шунка, јајце, феферонки, оригано) - 369 ден.
 Реџина (пелати, кашкавал, шунка, печурки, сирење, оригано) - 369 ден.
 Лас Вегас (пелати, кулен, кашкавал, оригано, кромид, печурки) - 369 ден.
 Калабрезе (бел крем, лук, магоднос, маслиново масло, кашкавал, сланина, оригано) - 342 ден.
 Македонска Пица (домати, сирење, пелати, кашкавал, пиперка, оригано, кромид) - 360 ден.
 Амиго (пелати, кашкавал, врат, јајце, сирење, оригано, пиперка) - 396 ден.
 Карбонара (бел сос, моцарела, сланина, јајце, црн бибер) - 405 ден.
 Бела Пилешка (бел сос, кашкавал, пилешка шунка, лук, маслиново масло, магдонос) - 378 ден. 

Појаснување:
 За нарачка јавете се на тел. 070/ 815 777
 Понудата важи само за подигање од пицеријата - За достава до адреса се доплаќа


Ул. Тодор Чангов бр.116, општина Аеродром, Скопје
Покажи ми го патот
тел. 070/ 815 777
е-маил: 
pizzaparadisee@outlook.com
Раб.време
пон - пет - 09:00 - 00:00ч
саб и нед - 11:30 - 23:3
Facebook

• За нарачки јавете се на 070/ 815 777

Pizza „Paradise“ - Највкусните пици и пастрмајлии припремени со многу љубов и внимание , печени во фурна на дрва за неодолив вкус. Повелете и уверете се во нашиот квалитет.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 34 мин.