13.850 ден. за електричен тротинет - модел Hamachi ET-A2 + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 142 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  20.02.2019  до  29.02.2020 

Добивате:
 Електричен тротинет
 Модел: Hamachi ET-A2
 Бесплатна достава
 Спецификации:
- Мотор: 250W
- Предна/Задна кочница - Електронска/Механичка
- Батерија - Литиумска 24V . 4,4 Ah
- Конструкција - Алуминиум
- Големина на тркала - 5"
- Максимална брзина 25 km/h
- Обсег со полна батерија - 15 km
- Максимален нагиб на искачување - 15°
- Носивост - 120 kg
- Тежина - 7,5 kg
- Има предни амортизери
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Постапка за превзeмање на производот:
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. Доставата за овој производ е бесплатна доколку плаќате електронски! Доколку повеќе ви одговара можно е да го подигнете производот сами од нашите канцеларии.


 Доколку сте направиле нарачка на производот за плаќање при превземање, тогаш постојат две опции:

1. Производот го плаќате и подигате од нашите канцеларии на ул.Никола Вапцаров бр.3/1, населба Центар (позади Министерство за Правда, лепенка зграда до Технометал Вардар во жолт влез, прв стан) - МАПА - Покажи ми го патот 

2. Производот Ви се доставува на домашна адреса. 

 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 и 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!    


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


Hamachi е најголемиот дистрибутивен центар и сервис на балканот за скутери , моторцикли , велосипеди , ATV , UTV , климатизери , гуми , резервни делови и опрема . Воедно е генерален увозник за Македонија на светски познатите брендови : CF Moto , Jonway , Maxxis , Trinx , Viper , Garelli , Italjet , Eni , Arctic cat , Mitas , Wanda , Hamachi


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 2 дена и 12 ч.