Еднодневно уживање на плажите во Шенѓин - Албанија! Секоја сабота и недела од Јули до Август по цена од 900 ден.


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Купи за 900 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1200 ден.
    • Попуст 25%
    • Заштедуваш 300 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  16.07.2021  до  31.10.2021 

ДОБИВАТЕ

-Термин 1 - 24.07.2021 (Сабота) 900 денари

-Термин 2 -25.07.2021 (Недела) 900 денари

-Термин 3 -31.07.2021 (Сабота)    900 денари

-Термин 4 -01.08.2021 (Недела)    900 денари

-Термин 5 -07.08.2021 (Сабота)    900 денари

-Термин 6 -08.08.2021 (Недела)    900 денари

-Термин 7 -14.08.2021 (Сабота)    900 денари

-Термин 8 -15.08.2021 (Недела)    900 денари

-Термин 9 - 21.08.2021 (Сабота)    900 денари

-Термин 10 -22.08.2021 (Недела)   900 денари

-Термин 11 -28.08.2021 (Сабота)    900 денари

-Термин 12 -29.08.2021 (Недела)   900 денари

Во понудата е вклучено:

Вклучен автобуски превоз со Бисер пром 

Поаѓање во 01:30 часот (по полноќ) пред Дрво декор

Враќање во 18:00 часот од Шенѓин - Албанија


УСЛОВИ

-Пред да купите купон задолжително направете резервација на admin@kupinapopust.mk

-По купувањето на купонот задолжително контактирајте не за да Ви дадеме инструкции  за да ја подигнете карта.

Важат општите услови на СКТМ и ТА Купи на Попуст

Поаѓање во 01:30 часот (по полноќ) пред Дрво декор

Враќање во 18:00 часот од Шенѓин

Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани


Процедурата за купување на ваучерот е следнава:

• Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил -  admin@kupinapopust.mk за да проверите дали има слободни места.

Патувањето е во организација на Бисер Пром.

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665.

Груп Поинт ДООЕЛ поседува лиценца Б за вршење на туристичка дејност.

Кај нас секогаш ќе најдете одлични понуди со супер цени. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Канцелариски стол AIDA крем - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол AIDA крем
Уште 5 ч. 12 мин.
 
Канцелариски стол FORCE бел/сив - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE бел/сив
Уште 5 ч. 12 мин.
 
Канцелариски стол MEGA - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол MEGA
Уште 5 ч. 12 мин.
 
Канцелариски стол KENDO - 18%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол KENDO
Уште 5 ч. 12 мин.
 
Канцелариски стол FLEX црн - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX црн
Уште 5 ч. 12 мин.
 
IKEA LINNMON/ADILS работна маса - 33%
Kupinapopust.mk
IKEA LINNMON/ADILS работна маса
Уште 5 ч. 12 мин.
 1 Купувач
Библиотека бела - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека бела
Уште 5 ч. 12 мин.
 
Библиотека сонома - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека сонома
Уште 5 ч. 12 мин.
 
Кујнска полица - 22%
Kupinapopust.mk
Кујнска полица
Уште 5 ч. 12 мин.
 
Тв комода метална - 25%
Kupinapopust.mk
Тв комода метална
Уште 5 ч. 12 мин.
 
Сет од 3 масички крем - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички крем
Уште 5 ч. 12 мин.
 
Сет од 3 масички бели - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички бели
Уште 5 ч. 12 мин.
 
Сет од 3 масички црни - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички црни
Уште 5 ч. 12 мин.
 
Метално биро кафеаво - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро кафеаво
Уште 5 ч. 12 мин.
 
Метално биро сонома - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро сонома
Уште 5 ч. 12 мин.
 
Метално биро бело - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро бело
Уште 5 ч. 12 мин.
 
Метално биро црно - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро црно
Уште 5 ч. 12 мин.
 
Метално биро со полици кафеаво - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици кафеаво
Уште 5 ч. 12 мин.
 
Метално биро со полици црно - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици црно
Уште 5 ч. 12 мин.