Дводневна тура во Црна Гора - Посета на Будва и Острог во Јуни, термин по избор, по цена од 1600 ден.


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 1600 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  07.06.2021  до  31.10.2021 

ДОБИВАТЕ

Опции на понудата:

-Термин 1 (21.05 - 23.05.2021)      1,600 ден. (26 еур)

-Термин 2 (28.05 - 30.05.2021) 1,600 ден. (26 еур)

-Термин 3 (04.06 - 06.06.2021) 1,600 ден. (26 еур)

-Термин 4 (11.06 - 13.06.2021) 1,600 ден. (26 еур)

-Термин 5 (18.06 - 20.06.2021) 1,600 ден. (26 еур)

-Термин 6 (25.06 - 27.06.2021) 1,600 ден. (26 еур)


Во понудата е вклучено:

Вклучен автобуски превоз

Ноќевање во Острошки манастир 

Посета на Будвa

Во цената не е вклучено:

Туристичка такса за манастирот (1 € по лице)

Превоз до горниот мнастир

Ноќевање во долните конаци


УСЛОВИ

Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Ваучерот може да се искористи од 15.05.2021 до 04.06.2021

Важат општите услови на СКТМ и ТА Купи на попуст 

Тргнување нададениот термин во 22:30 часот пред Дрво декор


ОПИС

Програма на патувањето:

Ден 1: Се патува преку граничен премин Блаце преку Косово, Албанија и Црна Гора. Ноќно возење со попатни паузи. Пристигнување во Подгорица во утринските часови и посета на Делта сити центар неколку часа. Во договорено време. поаѓање за манастирот. Сместување и ноќевање во дворот на манастирот.

Ден 2: Поаѓање од манастирот во утринските  часови  ,  и заминување кон Будва, прошетка низ прекрасните улички на стариот град и слободно време за индивидуални активности. Тргнување за Скопје според договорено време. Пристигнување во вечерните часови.

НАПОМЕНА: Може да се патува и со лична карта и без ПСР тестови!!!


Процедурата за купување на ваучерот е следнава:

• Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил -  admin@kupinapopust.mk за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно пишете на емаил -  admin@kupinapopust.mk   Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел.

Патувањето е во организација на Бисер Пром

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665.

Груп Поинт ДООЕЛ поседува лиценца Б за вршење на туристичка дејност.

Кај нас секогаш ќе најдете одлични понуди со супер цени. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Канцелариски стол AIDA крем - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол AIDA крем
Уште 4 ч. 5 мин.
 
Канцелариски стол FORCE бел/сив - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE бел/сив
Уште 4 ч. 5 мин.
 
Канцелариски стол MEGA - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол MEGA
Уште 4 ч. 5 мин.
 
Канцелариски стол KENDO - 18%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол KENDO
Уште 4 ч. 5 мин.
 
Канцелариски стол FLEX црн - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX црн
Уште 4 ч. 5 мин.
 
IKEA LINNMON/ADILS работна маса - 33%
Kupinapopust.mk
IKEA LINNMON/ADILS работна маса
Уште 4 ч. 5 мин.
 1 Купувач
Библиотека бела - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека бела
Уште 4 ч. 5 мин.
 
Библиотека сонома - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека сонома
Уште 4 ч. 5 мин.
 
Кујнска полица - 22%
Kupinapopust.mk
Кујнска полица
Уште 4 ч. 5 мин.
 
Тв комода метална - 25%
Kupinapopust.mk
Тв комода метална
Уште 4 ч. 5 мин.
 
Сет од 3 масички крем - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички крем
Уште 4 ч. 5 мин.
 
Сет од 3 масички бели - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички бели
Уште 4 ч. 5 мин.
 
Сет од 3 масички црни - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички црни
Уште 4 ч. 5 мин.
 
Метално биро кафеаво - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро кафеаво
Уште 4 ч. 5 мин.
 
Метално биро сонома - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро сонома
Уште 4 ч. 5 мин.
 
Метално биро бело - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро бело
Уште 4 ч. 5 мин.
 
Метално биро црно - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро црно
Уште 4 ч. 5 мин.
 
Метално биро со полици кафеаво - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици кафеаво
Уште 4 ч. 5 мин.
 
Метално биро со полици црно - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици црно
Уште 4 ч. 5 мин.