Дводневна тура во Црна Гора - Посета на Будва и Острог (Јули и Август) 14% попуст Термин по избор, во вредност од 1860 ден. по цена од 1600 ден.


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 1600 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1860 ден.
    • Попуст 14%
    • Заштедуваш 260 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  16.07.2021  до  31.10.2021 

ДОБИВАТЕ

Опции на понудата:

-Термин 1 (23.07 - 25.07.2021)      1,600 ден.

-Термин 2 (30.07 - 01.08.2021) 1,600 ден. 

-Термин 3 (06.08 - 08.08.2021) 1,600 ден.

-Термин 4 (13.08 - 15.08.2021) 1,600 ден. 

-Термин 5 (20.08 - 22.08.2021) 1,600 ден. 

-Термин 6 (27.08 - 29.08.2021) 1,600 ден.


Во понудата е вклучено:

- Ноќевање во Острошки манастир 

- Посета на Будвa

- Вклучен автобуски превоз

Во цената не е вклучено:

- Туристичка такса за манастирот (1 € по лице)

- Превоз до горниот мнастир

-  Ноќевање во долните конаци

УСЛОВИ

Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Ваучерот може да се искористи од 15.05.2021 до 30.07.2021

Важат општите услови на СКТМ и ТА Купи на попуст 

Тргнување нададениот термин во 23:00 часот пред Дрво декор

ОПИС

Програма на патувањето:

Ден 1: Се патува преку граничен премин Блаце преку Косово, Албанија и Црна Гора. Ноќно возење со попатни паузи. Пристигнување во Будва во утринските часови и слободно време за индивидуални прошетки. Во договорено време поаѓање за Острог. Сместување и ноќевање во дворот на манастирот.

Ден 2: Поаѓање од манастирот во утринските  часови, за Скопје. Пристигнување во Скопје во попладневните часови.

НАПОМЕНА: Може да се патува и со лична карта и без ПСР тестови!!!

Процедурата за купување на ваучерот е следнава:

• Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил -  admin@kupinapopust.mk за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно пишете на емаил -  admin@kupinapopust.mk   Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел.

Патувањето е во организација на Бисер Пром

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665.

Груп Поинт ДООЕЛ поседува лиценца Б за вршење на туристичка дејност.

Кај нас секогаш ќе најдете одлични понуди со супер цени. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење - 20%
Kupinapopust.mk
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење
Уште 2 дена и 21 ч.
 3 Купувачи
Канцелариски стол AIDA крем - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол AIDA крем
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Канцелариски стол FORCE црн со бело - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE црн со бело
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Канцелариски стол FORCE бел/сив - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE бел/сив
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Канцелариски стол MEGA - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол MEGA
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Канцелариски стол KENDO - 18%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол KENDO
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Канцелариски стол FLEX - 14%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Канцелариски стол FLEX црн - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX црн
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Канцелариски стол UNI - 31%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол UNI
Уште 2 дена и 21 ч.
 
IKEA LINNMON/ADILS работна маса - 33%
Kupinapopust.mk
IKEA LINNMON/ADILS работна маса
Уште 2 дена и 21 ч.
 1 Купувач
IKEA Tertial работна ламба бела - 9%
Ikea
IKEA Tertial работна ламба бела
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Библиотека бела - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека бела
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Библиотека сонома - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека сонома
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Кујнска полица - 22%
Kupinapopust.mk
Кујнска полица
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Тв комода метална - 25%
Kupinapopust.mk
Тв комода метална
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Сет од 3 масички крем - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички крем
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Сет од 3 масички бели - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички бели
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Сет од 3 масички црни - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички црни
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Метално биро кафеаво - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро кафеаво
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Метално биро сонома - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро сонома
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Метално биро бело - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро бело
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Метално биро црно - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро црно
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Метално биро со полици кафеаво - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици кафеаво
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Метално биро со полици црно - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици црно
Уште 2 дена и 21 ч.