64% попуст или 219 ден. за држач со кулер за лаптоп / таблет со систем за ладење Nitro N-Cool 6 HOT WHEEL од „НИТРО Компјутери“

Со купување на овој ваучер добивате 1 "kupinapopust" поен.

Купи за 219 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 600 ден.
    • Попуст 64%
    • Заштедуваш 381 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.09.2020  до  31.03.2021 

Добивате:
 Држач со кулер за лаптоп / таблет со систем за ладење Nitro N-Cool 6 HOT WHEEL
 Гаранција: 3 месеци
 Пакувањето содржи упатство на македонски јазик
 Компактен и лесен. 
 Четирите рачки се склопуваат, а кабелот се собира во жлебовите од рачките
 Четирите рачки двојно се извлекуваат
 Погоден за лаптопи со дијагонала на екран од 7" до 15,6"
 Вграден вентилатор за разладување на лаптопот со дијаметар од 9cm
 Изработен од ABS пластика
 Налепниците од сунѓер спречуваат лизгање на лаптопот/таблетот од површината
 Уредот се напојува од самиот лаптоп преку USB портата 
 USB кабел е вклучен со држачот
 Вентилаторот го разладува лаптопот од долната страна со што се продолжува неговиот животен век
 Вентилаторот работи со брзина од 1000 ротации во минута 
 Произведува ниско ниво на шум од 9db
 Карактеристики на производот:
- Тело на држачот: метал+пластика
- Рачки: ABS (O-10) пластика
- Налепници: водоотпорна мрсна хартија + сунѓер
 Вентилатори:
- Број: 1
- Димензии: 9cm x 9cm x 2cm
- Број на вртежи: 1000 вртежи/мин.
- Проток на воздух: 28 CFM
- Шум: 9db
 Димензии:
- Отворен
- Ширина: 31cm
- Должина: 31cm
- Висина: 2,4cm
 Затворен:
- Ширина: 13,3cm
- Должина: 13,3cm
- Висина: 2,4cm
- Тежина 90 гр.
- Напојување 5V од USB порта
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.


Ул. Иван Козаров 24 лок. 21
ТЦ Стара Рампа - нас. Кисела Вода
Покажи ми го патот
тел. 02/ 5511- 374
071/ 243 - 833
e-mail: 
nitro@nitro.com.mk
Работно време:
10:00 - 18:00, 
сабота 09:00 - 14:00 ч.
Facebook
WEB


Нитро Компјутери е македонска ИТ фирма која се занимава со следните области на Информатичката Технологија:

- Консулатации во врска со информатичката технологија и извршување на технички сервис
- Продажба на компјутери, печатачи, мултифункциски уреди, дигитални камери, преносни компјутери, DVD, MP3/4 плејери и друга модерна техника
- Полнење на тонери за ласерски печатачи и кертриџи за инк-џет и фото печатачи
- Компјутерска анимација
- Дизајн и подготовки за печатење
- Изработка на компјутерски програми


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е Друштво за производство, услуги и промет НИТРО КОМПЈУТЕРИ Зоран ДООЕЛ Стајковци Скопје

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Друштвена игра - лажго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - лажго
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Бебешка тропка - сонце
OnlineShopping Mk
Бебешка тропка - сонце
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Друштвена игра - балон
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - балон
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 3 дена и 20 ч.