1600 ден. за дигитална вага за телесна тежина - модел Grundig PS-3410

Со купување на овој ваучер добивате 28 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  20.08.2019  до  28.02.2021 

Добивате:
 Дигитална вага за телесна тежина
• Елегантен рамен дизајн
• LCD дисплеј
• Вклучување со "Step On"
• Автоматско исклучување по 60 секунди
• 180 kg мерен капацитет, со 100 gr градација
• Мери во kf, lb, st
• Голема мерна површина (310 х 310 mm)
• Работи на 4 х ААА батерии (вклучени во пакувањето)
• Индикатор за слаба батерија, и преоптоварување
• Бело стакло и декоративни цвекиња
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Постапка за превзeмање на производот:
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. Доставата за овој производ е бесплатна доколку плаќате електронски! Доколку повеќе ви одговара можно е да го подигнете производот сами од нашите канцеларии.


 Доколку сте направиле нарачка на производот за плаќање при превземање, тогаш постојат две опции:

1. Производот го плаќате и подигате од нашите канцеларии на ул.Никола Вапцаров бр.3/1, населба Центар (позади Министерство за Правда, лепенка зграда до Технометал Вардар во жолт влез, прв стан) - МАПА - Покажи ми го патот 

2. Производот Ви се доставува на домашна адреса. Доставата се доплаќа и тоа:
 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 и 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!   


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


Grundig е производител на потрошувачи на електроника во сопственост на турската компанија Arçelik A.Ş .. Компанијата прави домашни уреди и производи за лична нега. Основана е во 1945 година од Макс Грундиг во Нирнберг.


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична кујнска вага - 25%
OnlineShopping Mk
Електрична кујнска вага
Уште 5 ч. 19 мин.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 11 ч. 45 мин.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 11 ч. 45 мин.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 11 ч. 44 мин.
 1 Купувач
Друштвена игра - кошарка
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - кошарка
Уште 11 ч. 45 мин.
 1 Купувач
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 11 ч. 45 мин.